Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokott szomorú lenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott szomorú lenni ilyenek miatt?

Figyelt kérdés

Az egyik ok, ami miatt gyakran szomorú vagyok, az az, hogy ha meglátok egy szerelmes párt az utcán/képen/videóban, ugy érzem, hogy nekem soha nem fog összejönni.

Az is nagyon zavar, hogy ha meglátom azt a fiút, aki tetszik, egyszerűen semmit nem merek tenni.


mitől lesztek boldogabbak?



2016. jan. 11. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kizárok mindenkit és azt csinálom amit szeretnék. Nem kell ide fiú hogy boldog legyek :D
2016. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1. én is próbálok hasonlóra gondolni és hogy ha nincs pasi, nincs probléma, de közben mégis vágynék egy pasira :/

és a szeretetre is :/

2016. jan. 11. 21:49
 3/15 anonim ***** válasza:

Énis így vok 16/f gyürd le szomoruságot(nehéz/lehetetlen egyben)

Lehet egyszer öszejön, vagy lesz más akivel boldog leszel, járd be saját utad..

2016. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
No, aszongya, jónapot :D Én is ugyanígy érzek, csak én lányok iránt "rajongok" és srác vagyok. Egy lányt még mindig szeretek, pedig már régóta nem beszélünk. Pár napja magamban vagyok csak, a barátaimmal nincs kedvem beszélni és senkivel sem. Ma eléggé magam alá kerültem. De válaszoltam itt pár kérdésre, hátha tudok segíteni és olyan jó érzés volt :)
2016. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hidd el nem vagy ezzel egyedul de mindenkire ratalal Egyszer a szerelem:D csak ido..akkor jon mikor a legkevesbe szamitasz ra
2016. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A szerelem már ránktalált csak nem viszonzot.. barátokal minek egész nap lógni önmagadat is meg kell ismerni..
2016. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Próbálj beszélgetni azzal a fiúval aki tetszik :)
2016. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 El Greco ***** válasza:
Itt mindenki milyen depis... Én is ebben a cipőben járok, jövök én is :D
2016. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7. kb ott tartok, hogy 1 pillanatra se merek ránézni :D

ha beszélnem kéne vele, szerintem ülve 100 lenne a pulzusom :DD ( jó esetben :D )

2016. jan. 11. 22:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Olyan sok? xd
2016. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!