Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért van az, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az, hogy a vékony pálcika srácok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

Mindenhop, csak ezt hallom.. Kifogásnak meg azt, hogy az izmosak "gyúrósok" bunkók... Én nem vagyok az... Sőt.

Kicsit macis, de izmos vagyok és kedves, normális. Mégis minden csaj nádszál legényekkel vannak együtt.

Nem értem kell egy kis felvilágosítás :D

21/f



2016. jan. 12. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem azok tetszenek csak altalaban ok azok akik lemernek minket szolitani, legalabbis engem. A baratom olyan atlagos alkat, de a labai eleg vekonyak, engem kifejezetten zavar ez, es jar kondizni de meg mindig nem az igazi. En kifejezetten a mackos, de azert izmos fiukat szeretem, az a ferfias, de sajnos keves az ilyen:) Szoval a kerdesedre valaszolva szerintem abszolut nem vonzo egy olyan fiu, es nem is ereznem magam biztonsagban mellette, mert valoszinuleg en lennek a nagyobb darab (165cm,60kg). :D

16/L

2016. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

:)

Hat koszonom a valaszokat :)

Nem keresek ezek szerint jo helyen... Vagy nem tudom... :/

2016. jan. 13. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!