Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a barátomról?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a barátomról? Szerintetek sem stimmel vele valami?

Figyelt kérdés
17 éves középsulis lány vagyok . Van egy srác az osztályunkban aki hát egy kicsit idegesebb természetű ember . Például , minden reggel úgy jön be hogy szét veri az ideg . Multkor az egyik tanár számon kérte hogy mit csinál . Ő meg elkezdett vele ordítozni , hogy semmi köze hozzá (hozzáteszem hogy ez szünetben volt , nem tanítási órán ) . Velem nagyon jól kijön , csak nálam is hamar dühbe gurúl . Csak bejön a suliba , hallgatja a zenét és idegeskedik . De néha nem tudom miért , mert még akkor is ideges mikor senki sem szól hozzá . Ma pl , utjában volt egy szék , és olyat belerúgott hogy csodálkozom nem tört el a lába , elkezdett kiabálni a székkel . Úgy remeg a keze mint a kocsonya . Komolyan mondom néha már félek tőle olyan dührohamai vannak hogy csak lesek . Mi lehet a baja ?

2016. jan. 14. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Autista
2016. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szegény valószínűleg tényleg beteg, és, ha jól vázoltad fel a helyzetet, akkor szólni kéne valami felsőbb körökből valónak, hogy ez így nem nagyon mehet tovább. A saját testi épségetekről van szó!
2016. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajjajjajjajjajjj pszichológushoz kéne fordulnia... Nem viccből írom vplt egy ilyen osztálytársam és neki is az segített
2016. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
engem is fel lehet huzni:D dee azer ez sok xD
2016. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet. Azért ennyiből nem kéne diagnosztizálni, hogy autista, rengeteg pszichés probléma (az enyhébbtől a legsúlyosabbakig) járhat rosszul kezelt dühvel, indulatkitörésekkel. De simán az is lehet, hogy csak rossz náluk otthon a helyzet valamilyen szempontból. Mint ahogy az is elképzelhető, hogy drogozik, vagy túl keveset alszik és túl sok koffeint fogyaszt.
2016. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tulzottan azon van a hangsuly, hogy a srac kattant. Ez a te nezopontod. Nekem is volt hasonlo osztalytarsam, en teljesen jol kijottem vele. O volt a legjobb baratom, miutan megismertem alaposabban.
2016. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen korban valószínűleg otthon kell keresni az okot. Valószínűleg a családjával nincs rendben valami, a szülei veszekednek, vagy válnak, ezernyi probléma lehet, esetleg nem jön ki otthon velük, pszichológushoz kéne fordulnia.


Ha valakinek szüksége van rá, általában nehezen szánja el magát arra, hogy segítséghez forduljon, ha közel áll hozzád, esetleg puhatolózz nála, hogy minden rendben van e otthon, hogy látod rajta, hogy ideges, hogy aggódsz érte, hogy szerinted jó lenne ha pszichológushoz fordulna, de csak finoman.

2016. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!