Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem áthívni a srácot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem áthívni a srácot, akivel éppen alakul valami, mert ronda a házunk. Mit tegyek? 17/l

Figyelt kérdés
Alakul valami egy fiúval,de nem merem athivni.Én voltam már náluk és nagyon szép házuk van.A szobám most lett felújítva a nyári pénzemből,egyedül az ablak régi,meg egy-két bútor,de nem vészes.Kívülrol sem szép a ház,a tető régi,nincs még lefestve,mert nekiálltuk szigetelni az oldalát hungerocellel.Belülről nagyjából átlagos minden,a fürdőszobát szégyenlem nagyon.Ronda a fürdőkád,mert régi és ki van kopva,olyan mintha penészesedne,de nyilván nem penészes.Nagyon kellemetlen. :(

2016. jan. 16. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:

erről nem te tehetsz. Legyen szép tisztaság, legalább a szobádban, és mondd el neki, hogy nem rég költöztetek ide, vagy mittudomén miért ilyen lepukkant. Ezen ne parázz, ha nem egy idióta, akkor nem fogja érdekelni.

B-terv, hogy vedd ki a luxus panoráma szobát a gellértben vagy a four seasonsben, és mondd, hogy ott laktok, mert a családodé az egész :D

2016. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem is volt a te korodban egy barátom, akinek jobb házuk volt , mint a miénk. hát ez van. szerintem normális srác nem szól meg érte..alapból ő se tehet róla,hogy a szülei gazdagok és megtehetik ,hogy szép a házuk. te se tehetsz róla,hogy nem olyan tehetősök a szüleid.

amúgy mondhatod neki előre,hogy még felújítás alatt van a házatok.. a szobádban meg pakolj össze és kész. szerintem úgyse az fogja érdekelni:D

2016. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem gond, az a lényeg, hogy tiszta legyen és rend legyen.

Én is éreztem ilyet, mint te. Elég rosszul álltunk anyagilag, egy kis lakásban laktunk, amit felújítani sem tudtunk, a bútorok sem voltak újak. De amink volt, azt nagyon rendben tartottuk.

Legnagyobb meglepetésemre, senki sem nézett le ezért, amikor jött hozzánk valaki, mindig kedves volt és megjegyezte, hogy milyen szép rend van és milyen jó, otthonos a hangulat.

2016. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hidd el, én átmennék, nem érdekelne milyen a ház, ha tudnám, hogy az fog történni... :)
2016. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel még csak alakulgat ezért nem kell levinned, szerintem korai. Amég meg alakulgattok, te szépen apránként felujíthatod.
2016. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem régi hanem antik már 6x anyit ér mint az uj és kész :) amugy gondolom nem patkányok fogdosnak csótányt a házatokba adig nincs gond:)
2016. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szomszédból a kismacska sem jó!
2016. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Küldj kepeket priviben én megmondom bogy szép e vagy sem amugy ne parázz csak ne oda hivd én is elég szép házban lakok mást nem szolok meg hogy hollakik de azért meg van a véleményem a mostani lánynak akinek bejovok eléggé putri házuk van és ez nagyon lerontja de hát ezért kell hogy áthivajam magunkboz és ugy nem érrdekel amugy engem ilyenkor csak az zavarbogy olyan nyomasztoak tudnak lenni ezek a helyek a amit megnézek egy hazon a tv komfort furdő kerités de amit a lgjobban az. Kert ha ilyen gazos meg koros stb az elég pocsék [link] m7323-k0.jpg ez elég ronda náz meg ez [link] ez is elég [link] ha panelban laksz az szerintem nem ronda de ha enyire zavar akkor go az ikeába vagy valami oszt vegyél pár kiegészitöt ne omladozanak a falak és akkor hivd át este vagy nem tom de ne járj fiú cucokba és ne legyen lapos a segged stb ne legy budos nade mondom kuldj jkepet e smegmondomhogy mit csinalj mert ez engem zavr
2016. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg ilEntörot muanyagok és szemetek ne legyenek a z udvaron
2016. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!