Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit nagyon kedvelek és valószínüleg ő is engem, de nem tudom hogy miről beszóelgessek vele?

Figyelt kérdés

lécci ne írjátok hogy ha nincs témánk akkor inkább ne is ismerkedjünk mert ez inkább azért van mert szerintem csak félénkebb..és én is. légyszi segítsetek ha lehet

köszi



2016. jan. 17. 20:15
 1/6 anonim válasza:

ha van közös témátok/érdeklődésetek, akkor menjetek el suli után sétálni vagy reggel kávézni(már ha szeretitek), beszélgessetek róla

vagy csak elkezditek egymást kérdezgetni: te mit gondolsz erről stb.

megismerni egymást nem az órák közötti 10-15 percben és facebookon fogjátok, hanem személyesen

2016. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek a sárgafogú iguánák szaporulatának visszaszorulásáról.
2016. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Feltételezem azt hogy lány vagy. Ha az vagy akkor te semmiről. Csak jelezd neki hogy tetszik és majd ő keres témát.
2016. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is ilyen bajom van :P , itt van néhány kérdés:

-tovább tanulás: hová szertnél íratkozni? mi szeretnél lenni?

-tanárokról: írj neki valami vicces történetet ezzel egy téma talán el is kezdődik

-milyen zenei stílust szeretsz?

-kedvenc sorozat?

-véleménye rólad

-véleménye...nem tudom valamiről

-háziállatokról

-számítógépes játék

pl. játszátok ugyan azt akkor multizhattok vagy beszéhettek róla

2016. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide az emo?

Hobbujairol kerdezgesd es ha van vmi közös bingo. Pl rajz vmilyen sport.

Tanulas de csak erintolegesen, zene. Kérdezheted bármirol. Kerdezd meg mik a vagyai tervei. De az elottem szolok naggyabol mar elmontak..

Hidd el utana fog eszedbe jutni miutan elment mit is akartal mg mondani :D

2016. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki :)
2016. jan. 19. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!