Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki volt már hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú, akivel már hetek óta beszélgetek Facen, nagyon megkedveltem, nem is lakik olyan messze tőlem, a szomszéd faluba lakik, egy suliba járunk. Találkoztunk is, nagyon aranyos, meg minden, csak hát az a problémám, hogy ő 15 éves, én meg 18, igazából rajta nem is nagyon látszik, hogy csak 15 éves. De viszont nagyon félek, hogy mások mit szólnának ehhez, tudom, hogy most azt fogjátok gondolni, hogy nem kedvelhetem igazán, ha ilyeneken gondolkozok, de na. :( Ti erről mit gondoltok, volt már valaki hasonló helyzetben?


18/L



2016. jan. 17. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szereted, meg Ő is téged, akkor ilyen ne érdekeljen.. Az egy dolog, hogy más mit gondol, neked legyen jó. Legyél ilyen dologban önző!
2016. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy semmi közöm hozzá. A korkülönbség nem zavar, és ez nem is nagy.
2016. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de engem már túl sokszor basztattak életem során, hogy még továbbra is el tudjam viselni, hogy sokszor baszogassanak megint. :(
2016. jan. 17. 21:24
 4/9 anonim válasza:
Ha igazán szereted és csak vele törődsz nem fog érdekelni mások véleménye. ilyenkor a baszogtatás is mellékes hisz van vkid aki a mindened a többi meg le van sz*rva :)
2016. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebbe van valami...
2016. jan. 17. 21:32
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hááát én azért ezzel nem igazán értek egyet. Természetesen neked kell dönteni. A korkülönbség nem nagy és ez így önmagában nem gond, csak azért egy 15 éves nem azon a gondolkodásmódon van, mint egy 18 éves, teljesen más értékrenddel rendelkezik. Meg mi van akkor, ha ő még nem áll készen a szexre? Vársz rá egy évig, két évig? Kicsit jobban át kell gondolni, de ha te úgy gondolod, hogy ezek nem okoznak problémát, akkor próbáld meg, de kicsi az esély.
2016. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én szívesen várnék rá, mivel a szex az nekem másodlagos, nem annyira fontos.
2016. jan. 17. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:
egy 15 éves fiú alighanem már nagyon is készen áll ... nem hiszem, hogy neked kéne rávenni külön a dologra ... amúgy szerintem nincs gáz ezzel a korkülömbséggel, még teljesen kezelhető
2016. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Természetesen lehet, hogy a srácnak ez nem gond, csak hát mi lesz a szülőkkel, ő még önállóan nem dönthet semmiben, a lány meg ha terhes lesz vagy valami gubanc lesz, akkor őt terheli a felelősség.

Sajnos ebben a felállásban sok az a 3 év.

Persze az is előfordulhat, hogy minden simán megy és akkor oké a dolog.

2016. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!