Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi miatt nem ment...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi miatt nem ment a francia csók?

Figyelt kérdés

Volt barátom állandóan erőltette a francia csókot, eléggé pofátlanul belemászott néha a számba, kb. hirtelen soha nem tudtam, hogy mit is kellene csinálnom.

Viszont rajta kívül senki nem próbálkozott ezzel. Ma találkozom egy sráccal akivel randizok egy ideje, és félek, hogy most se fog menni, pedig nagyon szeretném. Tippek?



2016. jan. 19. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Csukd be a szemed és élvezd, a megfelelő fiúval jó ledz. Lehet az előző túl erőszakos volt. Hagyd magad átadni az érzésnek. Ne görcsölj. Kérdezz bármit :)
2016. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal a francia csóknak nem ezt nevezik!

De lehet hogy tévedek!

F/60

2016. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs a net szerint neked van igazad!
2016. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A franciázás és a francia csók között van egy "kis" különbség. 1#voltam
2016. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A francia csók nem az mikor leszopják a srácot?
2016. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem,az nemaz. A francia csóknak nevezik a nyelves csókot. :) 1# voltam
2016. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És akkor mi a franciázás?
2016. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!