Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek vele megint jóban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek vele megint jóban anélkül, hogy azt hinné járni akarok vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fővonalakban felvázolva tipikus történettel kezdődik a story, egy srác szerelmes belém, de én csak haverként tekintek rá... Nos, mivel nem nagyon esett le az illetőnek, hogy nem viszonozom az érzéseit, elkezdtem kicsit "kerülni" (mármint kevesebbet beszélni vele, stb., semmi durva), nehogy túlzottan beleélje magát a dologba szegény. Na, eddig sikeres volt a stratégia, látványosan konszolidálódott a rajongása, de az utóbbi egy hónapban elkezdett rendkívül bunkón viselkedni velem: nem köszön vissza, rám csapja az ajtót, ect. Tudom, rosszul esett neki, hogy lepattintottam de, ha kerek perec közöltem volna vele, hogy felesleges próbálkoznia, még jobban megbántottam volna... Tehát a kérdésre visszatérve, szerintetek, hogy teremtsek vele megint barátságos viszonyt anélkül, hogy azt hinné, rámozdulok?

Előre is köszi! :)



2016. jan. 19. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Sehogy,hagyd a fаszba az ilyen gyerekes bаlfаszokat
2016. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!