Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok 1 ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok 1 ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Valószínűleg ez itt már a sokmilliomodik ilyen kérdés,de bővítem eme listát még egy ilyennel.


Külső:174 cm magas,barna szem,fekete haj,átlagos/1 picit átlag feletti arc.Testalkatom átmenetet képez az átlagos és a sportos között.


Belső:Fogjuk rá,hogy intelligens.Nem hódoltam be ennek a svegjoló irányzatnak(mielőtt belekötnétek direkt írtam így).Hobbijaim közé tartozik a sport,zenehallgatás,sorozat/filmnézés.Nehezen ismerkedem.Úgy állok másokhoz,ahogy ők hozzám.Megbízható vagyok és kedves a magam módján.Komoly dolgokról is lehet velem beszélni,de gyakran jön rám az 5 perc,olyankor nagyon fárasztó tudok lenni.Zene terén inkább a rockot helyezem előtérbe,de igazából bármit meghallgatok ami megtetszik.Hanyagolom az alkoholt,a dohányzást és az egyéb káros hatású narkotikumokat.


2016. jan. 19. 18:11
1 2
 1/18 anonim válasza:
Hany eves vagy?
2016. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem ezek alapján szimpatikusnak tűnsz.
2016. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha csaj lennék lazán
2016. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
uhh igen,am hány éves vagy?
2016. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igy nagyin szimpatikus vagy de azert egy kort irhatnal....

15/L

2016. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Persze

16/L

2016. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen:]
2016. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Attól függ. Annyira nem lehet megmondani egy ilyen leírásból. Mármint, nekem a fiúknál inkább a jó humor számít, de ha ezt így most nem nézem, akkor is annyi minden van, amit ebből nem lehet megtudni rólad. Így, mondjuk azt, hogy valószínűleg, de lehet, hogy ha találkoznánk, akkor első látásra beléd szeretnék, de lehet, hogy azt mondanám, hogy veled soha, de soha nem. :)
2016. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Bocsi,a kor lemaradt...17.


CroW93 Igazán megtisztelsz!


Tudom,hogy leírás alapján ezt nem lehet megmondani,de kíváncsi voltam/vagyok,mert a környezetemtől kevés visszajelzést kapok.hah,még rímelt is...Szóval csak tudni szeretném,hogy "elsőre" kinek milyen benyomást keltek ennyi alapján.:D

2016. jan. 19. 19:05
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyenlőre szimpi.
2016. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!