Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon Tetszik egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon Tetszik egy lány (osztálytársam! De van pasija mit tegyek? Pls rendes komit ha lehet köszönöm többi lent.

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a lányba, szoktunk beszélgetni, keressük egymás társaságát, megnevetetem az utóbbi időben sokat voltunk egymás társaságába hülyültünk, beszélgetünk stb.. es bele szeretem de van pasija mit tegyek?? Sokan azt írják ne ronditsak bele, meg hogy elveszem a barátjától ak lhet idővel tőlem is, ha eltudjak ak vlamit nem jo csinaltam, de adigis Segítsetek pls mit tegyek??? :)
2016. jan. 21. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne piszkálj bele. Főleg ha nem ismered a barátját. Kell az neked hogy esetleg szétverjék a fejedet?
2016. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

NE tedd a dolgot, ne pisálj oda ahonnan eszel.

Pár éve végeztem középiskolában, volt osztályból "barátnő".

A szakítás után nagyon rossz ám, főleg ha szakítotok és van még pár év a dologból.

Ja és az hogy nevet rajtad és beszélget veled, lehet csak valami havernak tekint, tipikus amúgy van pasija de kell a más férfi figyelme az megnyugtatja, ha meg nem ilyen fajta a leányzó akkor csak simán barát-zónában vagy.

Ha középiskolába jársz, tegyél le róla és majd utolsó év közepe-vége fele fektesd meg! :D

Ha esetleg általánosba jársz akkor... Hát a mai felgyorsult világban talán ugyanazt tudnám tanácsolni mint az előbb, szóval hajrá de vigyázz! :)

2016. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ő átveri a barátját azzal, hogy össze jön veled, akkor veled is meg fogja ezt tenni és majd kérdezed a miértjét. Ha van barátja akkor hagyd szépen békén, elég undorító dolog ez az egész. Hirtelen fellángolást érezhetsz vagy esetleg szexuális hiányod lehet. Több millió szabad lány van még a világban. Fogsz találni olyat akibe szerelmes leszel. ;)
2016. jan. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-ső ha szétver megérdemlem de nem felek!

2-ik átgondolom :D xd es köszi

3-ik hat nagy hülyeség amit írtál mert sokan bele mennek ilyenbe hogy elszedik a pasijatol es megis Boldogok lesznek es ha engem is attverne ak nem vol(lenne) vlem boldog, rosszul csinaltam vlamit ez igy szokot lenni! ;)

2016. jan. 22. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég baj, hogy sokan bele mennek. Szánalmas egy dolog. Az ilyen embereknek csak a szex kell.
2016. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy szanalmas de az 1-ik ismerősöm is volt ilyen helyzetben es megszerezze a csajt es ha a (szex) kell neki ak mért Boldogok évek óta.
2016. jan. 22. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!