Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na jó most azt fogjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na jó most azt fogjátok mondani, hogy még kicsi vagyok egy párkapcshoz, szerelemhez 13 éves vagyok és már nyár óta tetszik egy nállam 3 évvel idősebb srác én is tetszettem neki de mondta, hogy neki ez túl nagy korkül. Ez jo?

Figyelt kérdés
Ezért azt javasolta,hogy csak 2 év múlva lehetne valami dehát az sok idő. Tudom hülyeség ez az egész inkább várhatnék még a szerelemmel és velem egykorú fiúkkal kéne ugymond,, baratkoznom" de mit csinaljak ha bejön sőt szerelmes vagyok belé.. mit tegyek Felejtsem el?
2016. jan. 29. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson! Eloszor is.. mondd meg neki h nem szamit a korkulonbseg! Ha tenyleg tetszel neki megerti! Ha nem akkor lehet h nem te vagx neki az igazi! De probald meg! Mond el neki h a szerelemben mindent szabad!
2016. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mar ezerszer elmondtam neki ezt de ő kicsinek tart pedig korban lehet h kisebb vagyok de másban nem modell vagyok sportos nemtudom mi a baj
2016. jan. 29. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne kezdj annyival idősebbel, hidd el nem lesz jó.
2016. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha egyszer beleszerettem
2016. jan. 29. 22:08
 5/8 anonim válasza:
Ne felejtsd el! Kuzdj erte! Kitartoan!
2017. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia én pont ugyan ebben a helyzetben vagyok csak aki nekem tetszik az 18 éves 😞 én is tetszem neki, teljesen megértelek. Ez nagyon nagy szívás, de hidd el ha nem akarja nem erőltetetheted rá,legyél vele jóban, ha bejössz neki lépni fog
2017. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem a 3 év a baj, hanem az hogy te 13 ő meg 16. Azt tanácsolom hogx egy kicsit várjatok még ameddig lehet, aztán meg ha már nagyon nem bírjátok akkor talán... :) nagyon gondoljátok át az egészet.
2018. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Menj hosszútávra. Az neki is tetszeni fog, hogy felnőttesen kezeled a helyzetet. Mondd meg neki, hogy bírod, és majd ha úgy van, később, tudja hogy vagy neki. Addig legyetek mással, próbálkozzatok, nem kell elköteleződnöd hozzá. Abszolút megértem a helyzeted, nekem is volt ilyen. Ott a srác két és fél évvel volt idősebb nálam, láttam hogy neki is tetszem, ő pedig hogy nekem is ő. Nem problémázott a korkülönbségen, meg végül nem is jöttünk össze. Ha most azt mondaná, hogy bejövök neki, és próbáljuk meg, benne lennék. Úgy hogy másik országban lakik. Hidd el, ha zavarja az a 3 év akkor mindigis zavarni fogja. Talán akkor nem, ha már te is gimis leszel.
2019. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!