Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Vajon tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Vajon tényleg tetszem neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy osztálytársam (fiú, én meg lány vagyok) aki nagyon nagyon bejön nekem. Folyton olyan jeleket ad amiből azt veszem le, hogy én is tetszem neki. De mégis amikor már írnék neki, kitörlöm a szöveget, mert baromira félek, hogy igazából csak fogadott a haverjaival és átver. Tudom, ez tiszta marhaság, de folyamatosan ettől félek. Pedig nem volt korábban ilyen tapasztalatom, és a fiú sem ilyen szemét de félek hogy félreismertem.

2016. jan. 31. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Amig nem teszed meg az első lépéseket nem fog kiderülni

Vesztenivalód nincsen

2016. jan. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írj neki annyit hogy "Szia! :)" és nyomd meg hogy enter.

Rövid idő után erősebb lesz az az érzés, hogy szeretsz vele beszélgetni, mint hogy félsz, onnantól sínen vagy :)

2016. jan. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a problémával küzdők már vagy 34 éve vajon tetszem neki vagy csak kedves akar lenni,örök kérdés,próbáld meg és kit érdekel ha átver is az az ő szégyene lesz nem a tiéd,te csak kifejezed az őszinte érzelmeidet egy srác iránt aki tetszik neked,a világ legtermészetesebb dolga,szerintem,de ha el is utasit az nem azt jelenti hogy nem tetszel csak beijed,mindegy ha nem pozitív a válaszreakció akkor hagyd annyiban.
2016. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Irj rá nyugodtam:)
2016. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!