Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Kb egy éve lett egy nagyon jó barátom, annyi idős mint én, fiú. Mindennap beszélgettünk, talákoztunk stb. Aztán kezdtem azt érezni, hogy ez már nem barátság...az én oldalamról. Kicsit többet éreztem, de a világért se mondtam volna el neki. Aztán idővel egyre kevesebbet beszélgettünk (nem bokt rá lehetőség), de tartottuk a kapcsolatot. Viszont nemrég kiderült, hogy tetszik neki egy lány, a lánynak is ő, így összejöttek (egx idő után).

Azóta nem nagyon beszélünk. Elhanyagol mint barátot, szörnyen rosszul esik.

És ami a legrosszabb, hogy teljesen beleestem, és most egy nagy szerencsétlenségnek érzem magam. Elvesztettem egy barátot, és még a reményt is, hogy lehet több köztünk.


2016. febr. 1. 17:08
 1/3 anonim válasza:

Mivel összejött valaki mással, valószínűleg nem tetszel neki. Habar nincs ki zarva, mert én is jartam ugy egy fiúval, hogy egy másikat akartam elfelejteni. Szerencsere megsem ez a gyaroribb, es szinte biztos hogy nem tetszel neki, ha elotte semmi nem volt köztetek. Egyebkent a baratsagotokra vonatkozóan: Ha teljesen elhanyagol egy barátod, akkor az nem igazi barátság, az haversag.Ha megsem igy van, akkor majd rájön, hogy hianyzik neki. Remélem tudtam segiteni, mégha kicsit durván is:)

N.

2016. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tetszek/tetszetzem neki, de (tudom, nagyon önző vagyok) legalább addig senki sem ,,kapta meg" őt. Ne értsd félre, örültem
2016. febr. 1. 18:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogy ő boldog. És köszönöm a választ!
2016. febr. 1. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!