Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk / Férfiak zavarna titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / Férfiak zavarna titeket az alábbi dolgok?

Figyelt kérdés
Ha egy lánynak nem lenne instagramja, de nektek igen, ha Facebookon több ismerősöd lenne mint a lánynak illetve ha több likeod lenne mint neki. Tudom hogy hülye kérdés meg minden de ez közvélemény kutatás hogy mennyi Mindenkit befolyásolnak a közösségi oldalak?

2016. febr. 1. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem nem befolyásolna. :) Amúgy mi az az istagram? :O
2016. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem befolyásolna, és amúgy is én sem élek ezekkel. 17/F
2016. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, megy a pacsi mindenkinek 😊👏
2016. febr. 1. 21:00
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Közösségi oldalakba csak az alja primitív emberek vannak annyira belemélyedve hogy még a mindennapi életüket is befolyásolja. Meg is látszik rajtuk. Nincs egyéniségük, nincs szókincsük csak ott tudnak menőzni azzal hogy óránkánt egy szelfit raknak ki magukaról, meg a sablon szövegeiket nyomják (egyik kcsög páva a másiknak: jó lett tesóm, boldogat, ahww fullos, sokáig!)
2016. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
csatlakozom az utolsóhoz, aki ilyenek alapján ítélkezik az valamilyen másik világban él
2016. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ott a pont😊 köszönöm a válaszokat, Nektek is ment a pacsi
2016. febr. 1. 21:07
 7/14 anonim ***** válasza:

A közösségi oldalak a felszínességről, és a képmutatásröl szólnak. Én nem leszek ilyen ;D

Nem befolyásolnak :)

2016. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Instangram aszem az ien képmegosztó fbn meg alig vok fen xd
2016. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Firedoom ***** válasza:
Egyaltalan nem erdekel, az meg szinte lehetetlen, hogy kevesebb likeja legyen :D
2016. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Oszt' aztán kit érdekel? A Facebook-ot csak arra használom, hogy tartsam a kapcsolatot a külföldi ismerőseimmel. Instagrammom pedig nincs.
2016. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!