Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen mi is van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen mi is van?

Figyelt kérdés

A cím elsőre talán kicsit röhejesnek tűnhet, de a kérdésem valódi témája igazából tényleg az lenne, hogy ha van egy átlagos, korához viszonyítva is teljesen átlagos szexuális túlfűtöttséggel élő 16-17 éves srác (Átlagos haj, általában elegánsabbra vett öltözet, átlagos, de jóképű fizimiska, barna haj, szem, rendezett fogak, általában mosolygós arc teljesen normál, kicsit izmosabb testalkat 178 centi körüli magassággal, semmi hóbort, vagy idiótaság, csak amennyire ez a korral jár, illetve intelligens, értelmes megnyilvánulások [ha megengeditek, állítólag nagyon sármos srác vagyok,és nem, nem a nagyi mondta]), akkor ez a fiú hogyan indulhatna el az útján? Tehát a helyzet a következő:

-Azt nagyjából tudjuk, hogy a korabeli csajok zömében nem barátkoznak az ilyesféle figurákkal,mert nem elég "fejlettek" hozzájuk.

-Szintén tudvalevő, hogy többnyire a külsőleg is szép, vagy éppen szexi lányokat szeretjük a szintén nem elhanyagolható belső mellett (Én legalábbis ilyen vagyok).

-Valamint az is fontos, hogy nem elhanyagolt, szellemileg-testileg ápolt lányokat keresek többnyire, tehát lehetőleg ne fulladjak meg tőle öt méterre már, illetve ne abból álljon a beszélgetésünk, hogy félóraszám hallgatom a nyomorait, pölö, hogy az a bunkó Józsi mit mondott megint a barátnőjének húgának a kutyájának a nyakörvére.


Nyilván sokat számít az is, milyen a fiú, de most tegyük fel, hogy kapcsolatra alkalmas, akkor HOGYAN lehet kezdeményezni egy lánynál? Itt nem az érdekel, hogy hány percig beszélgessek vele az időjárásról,utána meg a körömlakkjáról, hanem, hogy mi az, ami elhiteti ezekkel a csajokkal, hogy egy fiú 16-17 évesen van olyan szinten, mint a 20 éves körüli pasijaik, (akik igazából kő bunkók velük), és meg tudják adni nekik azt, amit ezek, sőt, akár sokkal többet.

Valamint, ha tényleg kritérium, hogy nem legyünk túl balfékek az ágyban, olyankor mi a fontos? Mert hogy nem a szerelem, az tuti,holott állítólag a lányok gyakran szerelemből jönnek össze fiúkkal (még ha ezt számtalan példa cáfolja is...)

-Valamint,miért van az, hogy tök szimpi, szép, okos, szexi, sötöbö csajok száz éve együtt vannak egy sráccal már 15-16 évesen is, és nem akarnak elszakadni tőlük úgy (!), hogy az le se szarja őket, van ezer másik csaja, nem is foglalkozik vele, ilyesmi. De a lányok meg már úgy beszélnek róluk, mint leendő férjükről...Érdekes, hogy ezek a csajok egyébként mennyit szidják a "fiúkat", holott rendre kiderül, hogy amit mondanak, az a saját pasijukra vonatkozik KIZÁRÓLAG. Fura, hogy tisztára elvesztik a szerelemben, meg a kapcsolatokban való hitüket, csak azt nem értem, hogy miért.


Összefoglalva, az érdekelne, mit várnak a lányok korukbeli FELELŐSSÉGTELJES, INTELLIGENS, ugyanakkor ha kell szenvedélyes és szerelmes srácoktól?



2016. febr. 1. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Észre se veszed a normális lányokat,akik a leírtakbak pont az ellentétei :) szóval ha talán nem köztük keresnél szerencséd is lenne. Meglepődnél mennyi olyan lány van aki szerelemből jön össze valakivel,ugyanakkor mindenről lehet vele beszélni,rosszkislány,és sexi/szép. :P
2016. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt a témát bővebben is ki lehetne fejteni,de nem itt fogom. Ha szeretnél erről beszélgetni írj privit

#1-es voltam :)

2016. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt aztán van ego
2016. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lányok között is vannak kivételek akik ugyanezeken gondolkoznak mint te csak fordítva.

De nehéz lesz észrevenned őket, ha ennyire el vagy telve magaddal. Vagy ez csak a reális öntudatod?

Egyèbkènt pont azt várják amit leírtál: felelősségtelnességet, inteligenciát, szerelmet és szenvedélyt.

Ht jaaa, erről sokat lehetne beszélni privibe.

2016. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Á, félreértitek,nem magamról beszélek... :) Hanem úgy általánosságban. Persze nagyrészt én álltam modellt a fiúhoz, de pár helyen azért kihegyeztem a dolgot, hogy ha valaki mondjuk TÉNYLEG ilyen, akkor milyen esélyekkel indul?
2016. febr. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!