Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes vagyok? 10/? 15/f (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 2. 12:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15 éves lennél? Már bocs de én 20-nak nézlek
2016. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Helyes vagy szerintem eléggé, csak 20-nak is simán kinéznélek. De ez nem baj;)
2016. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan félvér.. azoknak van ilyen vastag szemöldökük.
2016. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ne bantsátok, fa.sza a szemöldöke. :D Komolyan ember, csipesz! Habár kicsit inkább olyan, mintha festve lenne. Kezdj vele valamit, mert kicsit ijesztő... Azontúl jó lenne egy kép, amin rendesen látszik az arcod, mert ezen csak a szemöldököd, meg a valószínűleg halálos fegyverként is használható hajadat látom. Nem akarlak bántani, de ez a haj valami borzasztó. Szóval az arcodat nem nagyon látom, mert lefelé nézel, nem a kamerába plusz még rajta van a fekete-fehér filter, ami elrejti a színeidet, pedig lehet, hogy gyönyörű színű szemed van (mondjuk ezt színesben sem látnám mert a nyomorult telefont bámulod) vagy nagyon különleges színű hajad (én speciel élek-halok egy bozonyos féle barna hajért). Amennyit látok a vonásaidból, az végül is nem csúnya. Kapsz egy biztató hatost. :)

Ps. Bocs, hogy hosszú lett.

2016. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
10/2
2016. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nehogy elkezd szedni a szemoldokod,engem az nagyon megfogott,az tetszik a legjobban benned,karakteresse tesz. Szerintem jol nezel ki,tenyleg idosebbnek tunsz.

20/N

2016. febr. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Jól nézel ki!
2016. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a sok oszinte választ úgy látom h egy új képet töltok fel mert 1 van valam van egy alap folottoli ízmom és nem kezdem el pocakosodni egyáltalán lehet h nem kockás de lapos és a szemöldököm egyáltalán nem ér össze nézzetek meg mert szedetem ha kíváncsiak vagytok egy másik kepre akk írjatok privatba
2016. febr. 3. 21:14
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!