Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon ciki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon ciki, hogy nincs (nem is volt még) barátom és még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

A környezetemben mindenki azzal jön, hogy ideje lenne már stb. És màr görcsbe rándul a gyomrom ha feljön ez a téma. Pláne ha mások pluszba azzal dicsekednek hogy már nem is szuzek.

Nem azert nincs baratom mert olyan bunronda vagyok hanem mert nem akarok még. Velem van a baj? Meg a szaros 10-11 éveseknek is "pasijuk" van. És annyira kellemetlen ez nekem, hogy csak én vagyok ilyen éretlen ehhez.

16/L



2016. febr. 6. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az aljanépével megmondtam. Ők egy senkik.
2016. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad őket. 10-11 évesen max Ken,JB, vagy 1D lehetne a "Jó pasi". Idióták, te jól csinálod :)
2016. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: Légyszi ne juttasd szembe hogy 11 évesek párkapcsolatosdit játszanak.

Másrészt: Ne streszelj már.

Akkor kell aggódni ha majd akarsz pasit és nem tudsz szerezni.

f/18

2016. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint ha magamat hallanám. Velem is ugyan ez van. Annyit tudok mondani ők a cikik nem mi:D.

16L

2016. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ameddig jól érzi magát az ember egyedül, addig nincs gáz :) ne másoknak probaljatok megfelelni
2016. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem az! épp hogy te vagy a normális csaj mással meg ne foglalkozz
2016. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány fiatal korában olcsón adja magát, az már olcsó is marad.
2016. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki nekem sem volt meg baratom es meg szuz vagyok.. Es en ezt nem tartom cikinek 16/l
2016. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a normális, mert ők könnyen kaphatóak benned pedig van tartás! Örülj ennek! :)
2016. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem! Pont te vagy a normális! Ez csak a mai társadalom beteg felfogása, hogy 16 évesen már pasi kell vagy barátnő, meg szex. Nem kell. Akkor kell, amikor te kész vagy rá, és szerintem ez 17-18 éves korban lehet, talán később.


Én 16 éves korom vége felé vesztettem el, akkor lett meg az első barátnőm, de nem azért, mert megfelelési kényszerem volt, szimplán szerettük egymást, és én készen voltam rá, ő meg 18 volt majdnem. :)


18f

2016. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!