Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok. Meghalnék....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Meghalnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba, aki számomra az álompasi, nekem Ő a tökéletes, de nem mutat felém nagy érdeklődést egy ideje és én szerelmes lettem belé. Szegénynek az anyukája beteg és haldoklik. Szeretnék segíteni, de sajnos nem lehet. Meg is halnék érte, odaadnám az életem, csak hogy megmenthessem az anyukáját. Nagyon szeretem ezt a fiút, bármire képes lennék érte, de Ő már volt mással is rajtam kívül, de benne csalódott és mondta, hogy én vagyok az, akihez érzelmileg kötődik, mégsem keres, pedig én már nagyon szeretnék beszélni vele, hallani felőle, hallani a hangját, látni őt, megölelni, megpuszilni, látni a két szép szemét, megfogni a kezét, érezni őt, a szívdobogását... Soha nem éreztem ilyet senki iránt. Ő az első fiú, akibe szerelmes vagyok.


18/F



2016. febr. 7. 01:45
 1/7 gnoomage ***** válasza:
43%

Jaj de cuksi! Ó egyem a szíved, hisz persze könnyebb megdögölni mint oda menni és bevallani mindent majd elhívni moziba! *facepalm*


Imádom azokat az embereket akik olyan bugyuta és szar drámában élnek, ami teljesen hülyeség és indokolatlan...

2016. febr. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Szégyen apádat sajnálom h 18 évig egy kis ratyit nevelt
2016. febr. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne legy barom!
2016. febr. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak elirtad, de ha tenyleg fiu vagy, eloszor gondold vegig, hogy o lehet (valoszinu), hogy a lanyokhoz vonzodik...

Ilyen helyzetben az ember inkabb sajat magaval vagy a legkozelebbi barataival szokta megbeszelni erzeseit, ha o nem az a nyitott tipus, ne nyomulj nagyon.

2016. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
xD
2016. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagy okos homofóboknak: 120 km-re van tőlem.
2016. febr. 7. 18:03
 7/7 anonim válasza:

Szerintem megpróbálhatnál kitalálni valami olyan programot, ami legalább egy kicsi időre eltereli a figyelmét a gondjairól. Van valami amiről tudod, hogy álmodozik? Találj ki valamit amivel kizökkented egy kicsit, hátha a kapcsolatotokon is segít. Legyél kreatív :)

Nagyon szurkolok neked, hogy minden rendbe jöjjön :) Esetleg elmondod majd a fejleményeket? Kíváncsi vagyok :)


Még valami: nem értem azt az "apád 18 évig egy ratyit nevelt" szöveget, mivel csak annyit tudunk rólad, hogy van valaki akit nagyon szeretsz és igazán fontos neked. Szerintem nem ez a ratyi definíciója.


(16/L)

2016. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!