Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyunk úgy mint régen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyunk úgy mint régen?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit 2 éve ismerten meg és régen nagyon sokat beszélgettünk eddig sajnos még nem találkoztunk,mert 100 km-re lakik tőlem de próbáltam többször is el hívni találkozóra de mindig le rázott valamilyen indokkal meg október óta el kezdet egy olyat, hogy írok neki valamit és 2 napig nem nézni meg pedig fent van 0-24-ben, és amikor rá kérdezek azt mondja sokat kell tanulni vagy fent van de nem ír senkinek. És nem értem a viselkedését pedig régen nagyon sokat beszéltünk meg van egy csomó közös témánk is.Esetleg valami ötlet ?

2016. febr. 7. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet megunt.. Vagy más lefoglalja.

Mivel ilyen messzire laktok egymástól, és csak online beszélgettek, ez is baj lehet.

Ha nem ismeritek meg egymás személyesen , mi értelme ?

Legalábbis én így gondolom.

Én is voltam már ilyen helyzetben, és nekem mindig ez volt az ok, amiért már nem volt kedvem vele beszélgetni.

Mert úgy sem fogunk találkozni.

2016. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de én azt mondnom erre hogy még nem is ismerjük egymást személyesen jó sok dolgot írtunk le egymásról de attól még az életben nem találkoztunk és én nem egyszer próbáltam el hívni találkozóra de először mindig azt mondja, hogy persze rá ér és 2 nappal előtte közli hogy más dolga van olyan dolga ami nem egyedi hanem rendszeres tehát el tudná mondani ha akarná ráadásul én mentem volna le hozzá mert én ingyen utazok a vonatokon tehát ha élőben találkozunk és utána mondja azt amit írtál akkor azt mondom oké de így nem tudom
2016. febr. 7. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!