Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben az esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nagyon nagy elvárásaitok vannak egy lánytól intellektust, intelligenciát illetően. Olyan elvárások, amik egy átlagember számára valószínűleg furcsának tűnnek.


Sok lányt ismertek, ismertetek már meg életetek során, de még egy se közelítette meg azt, amit elvártok. Kezditek feladni, hogy létezik olyan lány, aki megfelel nektek.


Három napot eltöltötök egy helyen, ahol elég sok lány van. Többen is tetszenek külsőre (külsőre nincsenek nagy elvárásaitok), de tapasztalatból azt gondoljátok, hogy mindegy, mert belsőre úgyse teljesítenék az elvárásaitokat.


Miután hazamentek arról a helyről, kiderül (az most mindegy, hogy hogyan), hogy az egyikük teljes mértékben megfelel a fura elvárásaitoknak. Csakhogy ez a lány más városban lakik, mint ti. A nevét tudjátok, de lehetséges, hogy soha többet nem találkoztok vele. Az elvárásokat ismerve viszont valószínű, hogy soha nem találkoznátok még egyszer olyan lánnyal, aki ennyire megfelelne nektek.


Mit tennétek?



2016. febr. 8. 20:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy a három nap alatt egyáltalán nem beszélgettetek vele.
2016. febr. 8. 20:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van..viszont úgy gondolom, hogy mindenképp beszélj vele, mert lehet, hogy életed egyik nagy alkalmát szalasztod el, ha nem teszed meg..
2016. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 3: Én is úgy gondolom, hogy lehet, sose adódik ilyen alkalmam.


De hogy beszéljek vele? Személyesen nem tudom, hogy találkozunk-e valamikor, interneten keresztül meg... Milyen lenne, ha csak úgy bejelölném, vagy írnék neki, miközben ő lehet, hogy nem is emlékszik rám, nem is tudja, hogy ki vagyok, mert nem beszélgettünk egy kicsit sem.

2016. febr. 8. 21:13
 5/5 anonim válasza:
Ht..ha nem tudsz mást tenni csak írni, legalább azt próbáld meg..Lehet h nem emlékszik rád, de az is lehet, hogy ő is írni akar csak nem mer..Egy próbát megér.😉
2016. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!