Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! A szines haj nalatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! A szines haj nalatok kizaro ok lehet egy lanynal?

Figyelt kérdés
Nyilvan extremebb szinrol beszelek. Nekem vilagoskekes/sotetkekes hajam van (amit imadok eszemben sincs vissza festeni az eredeti szinere) viszont nem reg lett befestve es nem mentem meg igy suliba nem is tudja senki,de erdekelne,hogy fiuknal ez nagyon nagy hatrany e?
2016. febr. 9. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne az. Ha valami megfogna a lányban, biztos hogy ez nem lenne gond.
2016. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne kizáró ok? Ha tetszik a lány és szimpatikus, egyáltalán nem zavarna :)
2016. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Uuu én imádom a kék hajú lányokat*-*
2016. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én már elmondtam neki a véleményem erről,sok sikert az új hajaddal!
2016. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
attol fugg milyen szin ha kék jöhet ha sötétbordó jöhet piros és zöld kizárva pedig a zöld a kedvenc szinem d hajban undorito
2016. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szép lehet amugy az ossz hatas számít
2016. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérhetek egy képet rólad?:D

Egyébként számomra inkább pozitívum, mint negatívum.:D

2016. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy 100%, hogy kizáró tényező, de elég valószínű, hogy az lenne.
2016. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kék (főleg a világos) nem zavar, sőt, valamennyire tetszik is, de a többi szín nem igazán. Esetleg az ilyen türkisz.

18F

2016. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Firedoom ***** válasza:
Szerintem király! Multkor lattam hazafele menet egy kek-feher hajú lányt es állatira jol áll neki.
2016. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!