Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki, aki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gnoomage kérdése:

Van még valaki, aki nem szeretné azt, ha fiatalabb lenne nála a párja?

Figyelt kérdés
Rengeteg lánynál látom a suliba, hogy egy nála akár 4 évvel öregebb sráccal jár, a srácok meg néha általános iskolással... Én vagyok csak ilyen aki szinte csak +-1 éves korkülönbséggel lévő lányt tud elképzelni a nagy Ő-nek?
2016. febr. 9. 20:15
 1/4 Allycica222 válasza:
ez telhes mértékben személyfüggő :) azért nem tök mindegy hogy hogy van pl 5 év korkülömség úgy hogy 15éves az egyik a másik 20 vagy hogy 30 az egyik a másik 35 az utóbbi sokkal elfogadható mert akkor már nem lesz annyira fobnrtos a kor de ha egy tizenötv évess kislány jár egy 20 éves csákóval az nagyon fura és beteges. amúgy szeribntem nem számít a kor ha szeretik egymást bárv én 3 évnél fiatalabbal/idősebbel se nagyon sszeretnék járni de ha a nagy ő és köztem 3 év van nem fog eltántorítabni
2016. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi énis így vagyok vele :)
2016. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Respect velem is ez van 3n minimum +1 33v és nem jönnek be a velem egy idős 3retlen csajok vagy a fitalabbak
2016. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem elony ha a csaj tobb, de ha ertelmes es nem ien egyhonapos akk vn esej kisebnek is
2016. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!