Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok! Ti miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Ti miért szeretitek az idősebb pasikat?

Figyelt kérdés

Kb.16-25éves csajokat értek a fiatal alatt.


Én azért,mert tapasztaltabbnak,érettebbnek gondolom őket.Persze ez nincs mindig így..:D


2016. febr. 10. 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Te mennyi idős vagy?
2016. febr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért szeretnek mert jol nézek ki stbstb 35/F
2016. febr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
"érettebb"= több pénze van, van kocsija, és tudja a valagamat furikázni akármikor.
2016. febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

egyet értek a 3#-al. egy idősebb pasi már legtöbbször dolgozik, esetleg kocsija is van, vagy már nem a szülőkkel él. ez nagy pozitívum egy átlag lány szemében.

de ha reálisan végig gondolod, mondok is rá egy példát.

pl adott egy 18 éves lány. még suliba jár, tanul. összejön egy olyan sráccal, aki már dolgozik. nem kell sokat keresnie, nem is az a lényeg. hanem,hogy a lány korosztályánál többet tud nyújtani. mert ha egy 18 éves sráccal jön össze, akkor valószínűleg még az is tanul, max a zsebpénzéből tudja néha meghívni 1-1 fagyira vagy mozira a lányt. +ha a barátjánál van igazodni kell a szülőkhöz , esetleg ha egy szobában van a tesójával, nem is tudnak együtt lenni.

míg ha egy 28 éves pasival jár, akkor mondom, nem is kell sokat keresnie, de több helyre meg tudja hívni a lányt. esetleg ha úgy van néha vesz 1-1 ruhát vagy egyéb holmit a barátnőjének. még ha 100 ezret is keres, ezt meg tudja jobban engedni.. mint egy gimnazista akinek max pár ezer a zsebpénze.

ja és mondom, lehet a pasi már külön él, többet tudnak kettesben lenni.+ha van kocsi akkor nem kell buszozniuk ha mennek valamerre stb.

logikusan végig gondolva érthető, hogyha a lány nem a 18 évessel jön össze.

persze nem mondom, hogy ez korrekt a fiatalabb fiúkkal szemben. de attól még nem tagadhatjuk le a jelenséget..


igazából nekem mindig hasonló korú barátaim voltak. de pl a mostani párommal 17 évesen jöttem össze. ő akkor volt 18. hamarosan végzett a sulival és dolgozni kezdett. én még mentem tovább egyetemre. de kb olyan, mintha idősebb pasim lenne, mert előrébb jár karrier ügyileg, mint a kortársaim+önerőből már kocsija van . de én nem ez alapján választottam pasit:D de meg tudom érteni azokat a csajokat, akik automatikusan idősebb pasikkal ismerkednek. idősebb alatt 25-35 évesek korosztályát értem.


20L

2016. febr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Mert mindenféléről lehet velük beszélgetni. Nem anyuci pici fiai. Vannak önálló gondolataik. Nincsenek úgy rákattanva a divatra. Általában kedvesebbek és udvariasabbak, mint a fiatalok.
2016. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
a lényeg h van pénze és megvezsi neket a 40 ezer ft os táskát..
2016. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
20%
A fiúk később érnek. A lányok komolyabbak, hamarabb érnek. Ezért ritka az, hogy egy lány a nála fiatalabbal, vagy ugyanannyi időssel jöjjön össze. Egyáltalán nem a pénz miatt, hanem mert egy 16 éves lány egy 12 éves fiú szintjén lévő 16 éves sráccal, nem tud beszélgetni.Persze vannak érettebb srácok. De ahogyan a környezetemben mindenki, én is a néhány évvel idősebbekre bukok.
2016. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megvan a véleményem arról aki kor szerint válogat... mert semmi nem azon múlik, bőven ismerek idősebb bunkó, komolytalan pasikat, és ismerek fiatal, jól nevelt, udvarias srácokat is. Az hogy milyen egy ember nem a kortól függ. Akinek fontos hogy idős legyen egy pasi, az szerintem a pénzt nézi, semmi mást.
2016. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%

#7 Mond már meg honnan vetted ezt az "érési" hülyeségedet...


Gondolom lány vagy, szóval mondok egy példát:


Sírtok, ha nem vesszük meg nektek a 30.000 ft-os gatyát/táskát. És ez nem a 14 éves lányokra vonatkozik, huszonévesek is tökéletesen használják a "módszert".


Tipikus példa, ugye?


A hármassal meg maximálisan egyetértek.


P&L

2016. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!