Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megbánnám, ha így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbánnám, ha így veszíteném el a szüzességem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és szűz. Én nem értem,hogy miért csinálnak a lányok ilyen nagy felhajtást a szüzesség elvesztése miatt. Szerintem nem fontos,hogy olyannal legyen az első,akit szeretek. És úgy érzem,hogy mostmár készen állok a szexre. Szerintetek utólag meg fogom bánni,hogy nem olyannal volt az első,akit szerettem,vagy ugyan ez marad a véleményem majd később is?

2016. febr. 11. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fogod bánni.
2016. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Oké, oké.. De kivel fogsz lefeküdni? :D Azért egy egyéjszakás kalandra szerintem felesleges elvesztegetni, egy párkapcsolatban meg álltalános, maximum nem kéreted magad annyira. Ha egy lány túl hamar "megadja" magát, ha szűz akkor könnyen lenézhetik és kihasználják. :/ Ez az ÉN véleményem, lehet hogy más mást gondol. Ki tudja?
2016. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nagyon megbannad!
2016. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te döntésed. Ne hallgass másra. Ezerszer rosszabb ha a nagy szerelemben veszited el utána meg kivágnak mint macskát sz-rni. Ennél még az is jobb ha eladod.
2016. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel a hozáállással nem tudom, hogy megbánnád-e, de minden esetre a megítélésed egyenlő lenne a 0-val. Barátnőnek nem kellenél soha.
2016. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem megbánod. Én nagyon szerelmes voltam annó, és borzasztó rossz volt (és nem csak az első alkalom), egyedül az érzelmeim tették "elviselhetővé" egy ideig. Arra meg kár hajtani, hogy valaki azt mondja hogy nagy lepedőakrobata, s kiderül hogy semmit sem tud, mert megjártam ezt is ! Én a várakozás mellett döntenék.
2016. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
hát szerintem is megbánnád... de ha ezt megtudnám rólad hogy ilyen vagy biztos nem kellenél :D max. 1 hónapra mint a többi plázacica
2016. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én is így gondolkodtam, mint te ha gondolod írj privátba elmesélem a tapasztalatom.
2016. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
nem azt fogod megbánni h ojannal sexelsz akit nem szeretsz, hanem a sex után olyan érzésed lessz mintha valamit örökre elvesztettél, és már sehogy se lehet visszacsinálni...
2016. febr. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Írj. Szívesen megismernélek
2016. febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!