Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van? Szeretnék "barátot". Vagy mégsem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy furcsának tartom azt, hogy a korombeliek járnak egymással (aminek személy szerint nem látom túl sok értelmét...és ismétlem; SZEMÉLY SZERINT...)de mégis szeretnék egy fiú barátot... De leginkább csak barátkozós barátot... Mert az én osztálytársaim és a környezetemben élő (korombeli) srácok nem igazán keresik a lányok társaságát... De ez csak nálunk van így. (gondolom. Asszem. Aha, szerintem igen...na de visszatérve a lényegre;) szeretnék fiú barátot/barátokat, de egyszerűen nincsenek normálisak a környezetemben... Bárki bármi megjegyzés? :D

2016. febr. 12. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mert fontos részlet:D Próbálj akkor te nyitni a fiúk felé amúgy. Én megértem hogy fiú haverokat akarsz, néha sokkal jobb velük dumálni a csajos picsogásból nekem is hamar elegem lesz:D Szerencsére a lány barátaim se ilyenek:D 18l
2016. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. febr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja bocsi azt lehagytam :D 13-14
2016. febr. 12. 23:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen szerintem is felesleges járni egymással, de mindenkinek megvan a joga hozzá. A fenti tanácsom még mindig áll;) (1.voltam)
2016. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja köszönöm :D csak tudod már kétségbe vagyok esve, mert minden korombelinek vannak fiú barátai, nekem meg talán van egy fiú osztálytársam akivel egy irányba lakunk és ha találkozunk beszélgetünk, de rá képtelen lennék "úgy" tekinteni. Tudom, lehet, hogy páran ezt cáfolnák, hogy ez nem így van, mert még megváltozhat a véleményem, NEM. Nem, nem és nem. Szigorúan csak barátok vagyunk, leszünk és voltunk is.
2016. febr. 13. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!