Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti még nem unjátok a lányokon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti még nem unjátok a lányokon ezeket a kabátokat?

Figyelt kérdés

[link]

(első kettő)


[link]


Minden 2. emberen ilyet látok.

Semmi fantázia. Lassan olyanok a fiatal lányok, mint ha mindegyikőjüket futószalagon gyártották volna.

Persze ez csak az én véleményem.



2016. febr. 14. 18:39
 1/4 Unpredictable ***** válasza:
100%

Hát, én a személyiségüket unom... ja nem, olyan is egyre kevesebb lánynak van (tisztelet a kivételnek)


Az hidegen hagy, hogy mit hordanak.

2016. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Nekem is van ilyen kabatom es mar en is unom. En meg akkor vettem mikor alig volt par emberen. Most mar fekete hosszu kabatom van, es inkabb ezt hordom, nehogy osszekeverjenek az ilyen divatmajom 13eves lanykakkal:) Plussz ebben idosebbnek tunok, es kiadjak a cigit is:D

17/L

2016. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mar szerintem is unalmas es alig vannak a mostani lanyok kozott egyenisegek... Tenyleg mindegyik ugyan olyan es mar kezdem szegyellni a sajat fajtamat... :/
2016. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Unpredictable ***** válasza:

utolso puszillak :*

masodik, szokj le :D

2016. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!