Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves fiu vagyok magányosnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zollot kérdése:

16 éves fiu vagyok magányosnak érzem magam kb minden barátomnak meg lány barátomnak van kapcsolata tudom 16 évesen mit panaszkodok itt van valakinek valami jo tanácsa mit tegyek? Trollok kiméljenek

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
gyúrjá vazze
2016. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sz@rd le a többieket és először egyedül legyél boldog! Élvezd a szabadságot, örülj neki, hogy bármit csinálhatsz, legyen egy jó hobbid, szóval érezd jól magad a bőrődben. Utána majd a szerelem is megtalál.
2016. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az elöttem lévővel!Foglalkozz magaddal többet,sportolj és megtalál az igazi ;)
2016. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzők is mondták, ne bánkódj miatta, legyél így boldog :)


Könnyebben megtalál a szerelem, ha jól nézel ki... adj magadra, sportolj valamit, öltözködj stílusosan, és legyél közvetlen, aztán majd megtalál :)


Nem érdemes ráfeszülni. Nekem sincs már egy jó ideje barátnőm, és sok csalódás is ért, de engem nem érdekel, tök jól elvagyok így is, legalább kevesebb a dráma. :)


18f

2016. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsokat (=
2016. febr. 17. 17:06




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!