Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az egyik osztálytársam azt hiszi szerelmes vagyok belé? Pedig nem is az esetem.

Figyelt kérdés

Valamiert azt hiszi h bele vagyok esve, pedig egyátalán nem jön be, az osztály "közepén" van, tehat mintha o iranyitana az egesz osztalyt. Egész nap azzal basztat hogy "ha szeretsz akkor csak mondd el, nem gáz" meg "hihi az xy szerelmes belém csak nem meri bevallani"

Nemtudom honnan szedte, szerintem csak be akar égetni, de nem ér el vele semmit :D pedig am van barátja .


2016. febr. 17. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát tapasztalatból mondom, amikor egy csaj ezt csinálta velem, kiderült hogy ő volt oda értem, szóval itt is ez lehet a helyzet, gyerekes a csaj. Tenni ellene nem tudsz, max annyit hogy kiröhögöd, előbb-utóbb úgyis megunja ha látja hogy nem érdekel téged.
2016. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, kiröhögöm mindig, de ugyanúgy folytatja.. lehet hogy gáz helyzetbe akar hozni? Bár nemtom miert. Mert meg baratja is van . Na mindegy ez is a noi logika redze amit nem fogok soha megerteni
2016. febr. 17. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha drasztikus megoldást akarsz ez jo lehet :) : legközelebb mikor ezt mondja neked ( lehetőleg sok ember lássa ) megmondod kerek perec : nem tudom honnan vetted ezt a marhaságot, hogy én? Beléd? Ne nevettes . Egyàltalán nem vagy az esetem, sose kellenél . Szomorú h azt hiszed h szerelmes vagyok beléd, de ennyire talán még te sem lehetsz buta . Kattanj le rólam kiscsaj , es hadj a hülyeségeiddel
2016. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az biztos h elég megalázó de tudja már hol a helye , majd legközelebb meggondolja mit beszél
2016. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uh ez szuper köszi :D
2016. febr. 17. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 te mekkora egy p**szt vagy őszintén!na pont te vagy azokra a pasikra az élő példa akiknek ilyen magatartással soha nem lesz barátnőjük!szánalmas vagy te udvariatlan kis senki!gondolkozzál már ilyet nem mondhatsz egy lánynak:Dmajd akkor nézel egy nagyot ha szól a pasijának és a pasija elküld az intenzívre:*kedves kérdező szerintem az a legjobb módszer ha elhívod és megkérdezed miért csinálod ezt de ne ess neki mert azzal nem fogsz elérni semmit
2016. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még jó h lány vagyok , így barátnőt se szeretnék ,szóval ezzel nincs baj :)

Írtam h ez a legdrasztikusabb .... De ha a lány mdgállás nélkül alázza akkor nyugodtan vissza lehet alázni , h visszaszáll jon a földre

2016. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Huh azt hittem pasi vagy bar ilyen magatartassal az is lehetnel draga:Dmasreszrol tudod a normalis emberek komunikalnak es nem allat modjara tepik ki egymas hajat szoval szerintem figyelmesztetes keppen nyugodtan meglehet kerni h hagyja abba vagy kovetkezmenyei lesznek de nem egybol kell leorditani a fejet -_- alapbol szerintem ez nem megalazas hanem hecceles miota lenne az megalazas amikor csak annyit mond h tuti bejovok neked mond csak ki?!!ez nagyon tavol all attol
2016. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!