Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek melyik jön be jobban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés

A sportos csajok vagy a plázacica vagy pedig a k...a? Mert nem tudom eldönteni :(

Én sportos lány vagyok aki szeret sportolni, de mindig azt látom h a plázacica meg a k...a jönnek nektek be be. Az öltözködésemmel nincs semmi baj de akkor miért van ilyen ?? Nem értem

15/ L



#szerelem #sport #kapcsola kapcsolat
2016. febr. 18. 09:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az izlése. van akinek az átlagos, van akinek a sportos és van akinek a plázacica jön be. Az utóbbi az kevesebb pasinak tetszik az biztos. De egyébként normális esetben az elvárás az, hogy szép, csinos, nem hivalkodó de mégis egyéniség legyen az illető.
2016. febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én ezeket nem nézem le csak idegesít jó már volt olyam pasim aki értem hagyta ott a csajt
2016. febr. 18. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!