Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet fura kérdés, de ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet fura kérdés, de ez mitől van? L

Figyelt kérdés

Szoktam mostanában találkozni egy sráccal. Ha spontán a dolog, és általában az, mikor meglát, kimerednek a szemei, és olyan elcsodálkozott arcot vág, majd hangosan rám köszön. Persze közben végig néz. De olyan, mint aki meglepődött, megijedt. Mármint úgy kikerekednek a szemei, tágra nyílnak. Gondoltam majd rámosolygok, vagy valami, de úgy leblokkolok ettől, hogy egyszerűen nem megy.


Olyan fura. Ez mitől van?


2016. febr. 21. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, s zavarba jössz. Ennyi.
2016. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Szerelmes beléd, úgyis ezt akarod hallani, tessék.
2016. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmit hallani, kivéve az igazságot. Ami adott esetben ugye egy feltételezés. Én tudom, hogy zavarba jövök, nem a saját reakcióm oka érdekel, hanem az Övé.
2016. febr. 21. 16:48




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!