Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt bármilyen BKK járaton? (Busz villamos, metrò) 16/F

Figyelt kérdés
Szeretek buszozni, és képben vagyok a járatok irányaival. Teljesen kezdõ vagyok ismerkedésben. És szerintetek mibõl lehet megállapítani hogyha valaki egyedülálló?

2016. febr. 22. 09:56
 1/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
80%
Nem kell megállapítanod. Szimplán tekintsd függetlennek. Ő majd úgyis jelzi, ha nem az.
2016. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az elsô része a kérdésnek? Az érdekel a legjobban. Egyébként kösz :)
2016. febr. 22. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Ht először kezdeményez és ha viszonozni akkor nyert ügyed van és minden simán fog menni

15/L

2016. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy leülhetsz e mellé :D ha azt mondja nem akkor gyökér vagyis semmit sem veszitesz vele :D ha igent mond akkor mutatkozz be és onnan már egyből van téma hova mész miért stb stb ha van barátja ugysem lesz annyira nyitott feléd azt észreveszed
2016. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A helyzetnek kell adnia, mit mondasz neki. Ha pl. valami könyvet olvas, arról lehet kérdezni.
2016. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Buszon nehézkes mert ha visszautasít akkor végig kell utaznotok és ez picit zavaró lehet. De ha ez nem gond, akkor csak vágj bele vmibe. Valami egyedi bók vagy esetleg vmi komment a tevékenységére bármi. Aztán ha kedvesen reagál akkor utána lehet beszélgetni.
2016. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdezd meg, hogy leülhetsz-e, aztán kezdeményezz beszélgetést, de először mindenképpen mutatkozz be. És attól még, hogy kedvesen válaszol érdeklődik az iránt amit mondasz, vagy örül a bókjaidnak ne hidd azt, hogy mindenképpen nyert ügyed van. Én is foglalt vagyok, mégis szívesen beszélgetek bárkivel, nemtől függetlenül:) 15/L
2016. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!