Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik? Vagy lehet, hogy mar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik? Vagy lehet, hogy mar tobb?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srac a suliból, csak 1-2 szót beszeltunk eddig.

Viszont egyik nap nagyon rossz hangulatom volt, kb sírni tudtam volna, ha meglátok egy szerelmes part/meghallgatok egy szomorúbb zenet, de amikor megláttam, akkor teljesen feldobodtam, sokkal jobb kedvem lett. Pedig nem köszönt, nem szemeztunk, semmi nem volt, csak szimplán lattam 

Arra a napra nem is ugy emlékszem vissza, hogy de rossz volt, hanem hogy volt benne egy kis rossz, de inkabb jo volt, foleg miutan lattam Őt.


Szerintetek ez meg mindig a 'tetszés kategória'? Vagy mar lehet, hogy tobb?


16/L, 16/F


Kort es nemet is legyszi :)



2016. febr. 23. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet már több. több mint tetszés.

XXI. század és nem.

2016. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
?😂
2016. febr. 23. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ht már több szerintem

De kezdj el vele beszélni és már te is rá fogsz jönni hogy mit is érzel iránta

15/L

2016. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. Mar pár napja tervezem, hogy beszélek vele es most lenne is egy tok jo ok, amire ra tudok kerdezni es akkor nem lenne 'ures beszelgetes'

Csak mindig ott vannak a haverjai vagy ha olyan nap van, hogy egyedul megy a buszmegállóba, akkor meg nekem nem jo vagy mégse jon azon a napon valamiert 😁

2016. febr. 23. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!