Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok jó leszólítós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok jó leszólítós szövegeket?

Figyelt kérdés
Gondoltam leszólítok egy lányt akivel már sokszor összefutottam és nagyon tetszik. Mit kéne mondani hogy jó legyen az első benyomás? Mert a szia mizu nem valami frappáns, én is ezerrel töröm a fejem a problémán, de kérlek titeket ha valaki tud jó megszólítást, esetleg lányként leírná hogy mi tetszene neki, azt nagyon megköszönném. Szép napot!

2016. febr. 23. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minél egyszerűbb legyen, nem kell túlagyalni ezt az egészet, odamész megkérdezed hogy van ma és elkezdtek beszélgetni. A többi meg majd jön magától, remélhetőleg. Vagyis szerintem ennek így kellene működnie.

18/l

2016. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Egyenes út ***** válasza:
48%

-Szija cica,van gazdád?

-Jó a segged,kő kóla?

-Nekem csobogsz,kicsi patak?

-Mi a hejzet cicaa?

Stb...

18/F

2016. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

"Hé te! Ha egy taxi lennél, tutira belédszállnék."

~Johny Test aranyköpés.

2016. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hè, szöszi! Tetsző g e c i, kő kóla?"

Helóka nyalóka!" :-D


Am nem nagyon tudom... De ez a ketto az amit biztosan ne mondj!!!

2016. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 EasyCiS ***** válasza:
Szia, elvesztettem a telefonom, megadnád a telefonszámodat? :DD
2016. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!