Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti megsértődnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megsértődnétek ezen vagy megértőek lennétek?

Figyelt kérdés
A barátnőm kb 1 hete beteg [influenzás!] és én mondtam neki, hogy addig nem szeretnék vele találkozni, amíg nem gyógyult meg, mert félek, hogy elkapom és hetekre ágynak dőlök...
2016. febr. 25. 11:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

nem sértődnék meg,de rosszul esne..nem halálos beteg:)

17/l

2016. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
_Érthető a gondolatmeneted. Csak egy esetben nem: ha szerelmes lennél.
2016. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
2-es jól írja, ez ilyen Charlie Harper-ös dolog, de aztán végül ő is ápolta a csaját, amikor már tényleg szerelmes volt.
2016. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
84%
Attól függ. Ha tényleg úgy isten igazából szeretbélek és te ezt mondanád nekem, háát igen megsértődnék, rosszul esne hisz ez csak egy influenza nem pedig valami halálos lepra. De ha nem igazán szeretnélek csak úgy elvagyok veled nos akkor le sz** nám :D
2016. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hat ahanyan vagyunk annyifelekeppen gondolkodunk > flu ide vagy oda > nem erdekel mert azt masholis elkaphatom > en talakoznek vele

mert hianyzik meg ha influenzaja van akkor is >> bocsi !!!

2016. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Attól függ (bár én fiú vagyok) de ha olyan időszakban lennék ahol 4-5 nap betegség is gáz lenne remélném, hogy megérti. Amúgy találkozni lehet vele max nem smaciztok meg ölelkeztek pár napig, szerintem mindenki túléli!
2016. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

És ha már a feleséged lenne, akkor hazaköltöznél anyuhoz, hogy nehogy elkapd? Pfff... Te egy igazi taplóparaszt vagy, aki ráadásul nem is szereti a barátnőjét.

29N

2016. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
91%
Megértő lennék, legalább megkímél a férfi nátha haláltusájától.
2016. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

érthető ha mondjuk tudod, hogy életed legnagyobb eseménye lesz a közeljövőben és nem mersz kockáztatni, de alapból csak azt mondanám egy félős nyuszi vagy. Influenza járvány van, ha már utazol buszon akkor 50 influenzással leszel egy térbe zárva, akkor már a barátnőd nem befolyásol.

Én amikor a párom nagyon beteg akkor max nem csókolózok vele, de most egy légtér nem gáz, főleg ha egészséges vagy és mondjuk azért is vagy ott, hogy szellőztess, tüntesd el a zsepiket, rakj kicsit rendet, adjál neki friss ágyneműt stb.

2016. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy? XD
2016. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!