Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami jó beszédtémát? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó beszédtémát? Mit kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés
Rám írt egy srác de fogalmam sincs mit kérdezhetnék tőle, elég rendes viszont eddig olyan kérdést nem tudtam feltenni amivel egy két szónál többre bírom. Elég sok mindent megkérdeztem tőle és ő is tőlem , de már nem tudok mit nagyon kérdezni, és meguntam már azt kérdezni ötödikszer is hogy micsi. Mit tudjak kérdezni?

2016. febr. 25. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mekkora a farkad? :D xD
2016. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ha lányokkal beszélgetek akkor mindig azt kérdezem hogy mi a hobbija, az emberek szeretnek a hobbijaikról beszélni, ezzel lehet szóra bírod ha egy két szavas választ ad akkor érdeklődj az egyik hobbi iránt ilyenkor az emberek többsége beindul és veszettül magyarázni kezd, szerintem ha valami ilyesmit kérdezel akkor sokat tudtok majd beszélni, ha pedig van közös hobbi akkor van téma ;)
2016. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
írd be egy netes robotnak, hogy kérdezzen valamit tőled, és azt a kérdést írd be neki.
2016. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!