Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért soványoznak le?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért soványoznak le?

Figyelt kérdés

176cm + 56-57kg vagyok


Mindig az ilyen van mit fogni lányok a jók? Én pl. hiába vagyok vékony csaj van normális méretű mellem, fenekem.

Világ életemben mindig ezzel bántottak, hogy hízzak, pedig én ilyen alkat vagyok :( én sose bántom a ducikat, de nekik mindig van az én alakomhoz pár megjegyzésük..

De még az is furcsa, hogyha vmi 165 cm és kb 49 kg az senkit se zavar, mert alacsony és úgy vékony.



2016. márc. 2. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehetsz vékony,kövér,pont jó mindig is lesznek olyanok akik szerint ez így nem jó, és ezt meg is jegyzik, a legegyszerűbb ha nem is foglalkozol velük.

A lényeg,hogy te jól érzed magad a bőrödben.

Szerintem sokan irigységből is kritizálnak mivel te magas,vékony modell alkat vagy, ellenben velük.

Én fiúként 177cm 60kg vagyok és elég sokszor kritizálnak a súlyom miatt pedig szerintem csak szimplán vékony vagyok, és nem kritikusan,betegesen.

De amit én is megfigyeltem,hogy 90%-ban olyanok mondják akik szerintem a saját alakúkkal nincsenek megelégedve,így másokat is kritizálnak.

2016. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
18,1-18,4 a testtömeg indexed. 18.5-24.9-ig van a normál tartomány. Ha valaki legközelebb lesoványoz, lehúzol egy pohár vizet, oszt megmondod, hogy normál tartományban vagy :D
2016. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2# Haha XD


Köszi az eddigi válaszokat! Még írjatok, kíváncsi vagyok még véleményekre. :) :/

2016. márc. 2. 09:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert az átlaghoz képest vékony/sovány a testalkatod. Nem kell ezt sértésként felfogni, rengeteg lány örülne, ha olyan lehetne, mint te. Ha pedig a melled, feneked normális, akkor meg pláne nincs okod a szégyenkezésre. Ne törődj a hízásra buzdító szövegekkel. Érezd jól magad a bőrödben, és kész.
2016. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb. ennyi vagyok fiúként, engem is le szoktak soványozni, de lassan oda jutottam, hogy nem érdekel.


Az emberek többsége idióta. Ha valaki kicsit soványabb az átlagnál, simán lesoványozzák, nem gondolnak arra, hogy lehet, hogy ez zavarja az illetőt. De ha valaki kicsit ducibb az átlagnál, azt nem merik szemtől szembe lekövérezni, "nehogy megsértsék".

Nem érzik az ilyen emberek a kettős mércét?

2016. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Engem 165 cm 54kg létemre nem mondanak semmit. Volt mior 15☆cm voltam és 57kg.(SAJNOS már nem emlékszem) engem hála égnek nem ezzel csúfolnak (am nem direkt fogytam) azzal csúfolnak mivel én hangtechnikus képzést kapok hogy te vagy a technikai zseni meg ilyenek. 14f
2016. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Bocsi előző vok nem szak képzést kapok
2016. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pont az ideálom :D
2016. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én 163cm vagyok és (nagyon max) 45kg ami édes kevés szerintem (mindig iszonyatosan vékony voltam, mikor alsós voltam anorexia gyanúja is fenn állt) Engem nem érdekel mások véleménye, én így érzem jól magam a bőrömben :D Egyesek azt mondják hízzak, mások meg egyszerűen tudni akarják mitől ilyen a testem. Ember függő, szerintem te így vagy tökéletes és biztos hogy sokan mások is így gondolják
2016. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem tuti tetszenel :D oda vagyok a karcsú lanyokert :D
2016. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!