Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem a fiú vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lucero Hogaza kérdése:

Tetszik nekem a fiú vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a gimiben, akinek már egy ideje tetszem, de egy hónapja elutasítottam, mert nekem nem tetszett, majd ő megmondta h neki nincs lánybarátokra szüksége(vagyis arra utalt h nem akar velem többet beszélgetni) és nem köszönt ha meglátott, nem beszélgettünk stb. A napokban viszont rám írt facen, hogy hiányzik neki a társaságom és szeretné ha barátok maradnánk, de érzem,hogy még mindig tetszem neki. Viszont mostmár magamon is észrevettem egy-két furcsaságot...Abban a tudatban vagyok, hogy nem tetszik mert külsőre nem az esetem,olykor nagyképű,és zaraban meg bershkaban meg ilyen páwás helyeken szokott vásárolni és bár nem olyan vészesen (tehát nem ecsethaju,nincs air maxe stb.)de azert própbálja felvenni a "stillt"amit én nagyon nem bírok. Ugyanakkor jófej,aranyos,vicces,enyhén romantikus figura. A napokban azt veszem észre magamon, hogy minden nap várom, hogy írjon mert szeretek vele beszélgetni,ha nem ír azt megjegyzem, idegesít ha nem nézi meg abban a pillanatban amit írok amit írok és ilyen 10 percel később válaszol,egyre többet gondolok rá (de azért nem jár egész nap rajta az eszem,csak néha eszembe jut),ha meglátom a suliban ideges leszek és úgy teszek mintha nem vettem volna eszre. Kerülöm a találkozást a suliban. Talán egy picit szégyenlem is őt a barátaim előtt mert ők folyton oltják őt a háta mögött.Nem nagyon merem felvállani még azt sem h beszélgetek vele.Még a barátnőmnek sem merek mesélni ezekről az apróbb dolgokról amiket most itt leírtam,mert felek h kiröhög vagy valami pedig ő tényleg jó barátnő.Kérlek segítsetek,nem tudom ezt a dolgot hova tenni...

2016. márc. 2. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha szégyelled mások előtt,akkor inkább ne akarj tőle semmit. Még megbántanád.
2016. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. A te érzéseid, ha te magad nem vagy tisztában velük, akkor más honnan tudhatná?
2016. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Figyelj!

Ami már így indul, annak nem lesz jó vége!

Amikor tetszik valaki, nem ezt érzed. Úgy érzed, hogy elkell mondd mindenkinek.

Amikor biztos vagy valamiben, akkor egy percig sem kételkedsz! Szoval nem tetszik, csak élvezed, hogy foglalkozik veled is valaki.

Ne csesszé má ki vele!

2016. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként igaza van a 3-as nak. Ha tetszik valaki azt legszívesebben ténleg vigyorogva világgá kürtölnéd, pláne ha viszonzott a dolog...és ha komolyan gondolod
2016. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg van abban valami amit a harmadik valaszolo irt...elgondolkodtatott es teljesen logikus. Valoban ez lehet mert elegge maganyos vagyok. Nagyon szepen koszonom tenyleg sokat segitettetek! :D
2016. márc. 4. 15:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!