Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél hogy csináljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha neten, a Lehető leg őszintébbet mondjam a lánynak magamról ?, a rossz dolgaimat hogy mondjam ? hazudni se akarok. mondjuk ha még nem voltam nagyon sok lánnyal, (nincs sok tapasztalatom,de szüz sem vagyok, ezt hogy "burkoljam" ?, hogy mondjam ezt úgy hogy ne süljön el negativan, és ne hagyjon ott ?

Vagy ez az egész a szex témára épül amiről ellehet velük beszélgetni ? ha igen, mikor lehet felhozni mennyi idő után, ?

Na meg attól tartok, vagyis azt nem szeretem ha őszintén beszélek magamról néhány személyes dolgaimról,csak hogy ne mondjak valótlan dolgokat, akkor egy idő után ott hagynak, vagy nem vesznek komolyan a lányok.

Van értelme őszintén beszélni ? vagy van egyáltalán értelme ezeknek a netes ismerkedéseknek ?


2016. márc. 5. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindig az igazat mondom. Ha negatív dolog akkor is.
2016. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na és van eredménye ?
2016. márc. 5. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!