Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok hozzá ha egy duci lány kezdeményezne nálatok? Adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Én pont egy duci lánynál próbálkozok, pedig vékony vagyok. Van ilyen.
2016. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés csak, hogy mennyire tetszik. A duci lányok is szoktak tetszeni fiúknak, de ezt mi innen nem tudjuk megmondani.
2016. márc. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyire duci? Volt már olyan, akinek adtam.
2016. márc. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Az a vicces, hogy azok a pasik, akik itt nagy mellénnyel, kocsis stílusban osztják, mennyire nem nyúlnának hozzá egy duci lányhoz, a valóságban a fél karjukat is odaadnák, ha egyáltalán nőhöz érhetnének valaha az anyjukon kívül. Egy-kettőnek talán a havi fizetéséből sikerül néha leitatni egy herpeszes lotyót a kocsmában, de semmi több.

Nem mondom, hogy különösebben tetszenek a kövér lányok, nem tartom egészségesnek, de ugyanígy nem tetszenek a soványak sem. Az én ideálom, ha van a csajszin fognivaló, kerek mellek, gömbölyű fenék, jó combok. És általában azok a lányok, akik magukat ducinak hívják, pont ilyenek.

Nagyon sok husibb csajszit láttam már, akiknek olyan kisugárzásuk (szexuális is), stílusuk volt, hogy bármelyik pasit az ujjuk köré csavarták egy pillanat alatt. A nőiesség nem kilóktól függ.

Nyilván az első két ember között a fizikai vonzalom, amihez az kell, hogy a másik tetsszen nekünk, de azért az értelmesebb, lelkileg érettebb pasik és nők nem az alapján fognak szóbaállni vagy nem szóbaállni valakivel, hogy hány kiló.

2016. márc. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

"A nőiesség nem kilóktól függ. "


Ezt azért javítanám, mert bizony a nőiességhez kellenek azok a formák, amik pl. egy 18 éves kifutómodellen nincsenek meg.

2016. márc. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Most már csak azt kellene tisztázni hogy kinek mit jelent az hogy DUCI? Tegyél fel egy képet és úgy könnyebben választ kapsz.
2016. márc. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

A nőiességhez biológiai szempontból az kell, hogy a belső neki szervek ne legyenek egészségtelenül elzsírosodva, ergo termékeny és hormonálisan egészséges legyen a hölgy.


Nem véletlenül keresik a homokóra alakot: kerek csípő, ami jó jel a gyerek kihordását illetően, karcsú derék, ami a belső nemi szervek egészségét jelzi, és szintén dús, egészséges méretű mellek: az utód táplálásának szempontjából fontosak. Ilyen egyszerű.

2016. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy ez az "aki leszólja a kövér nőket, az soha nem ért nőhöz" tipikus lúzer érvelés. Értem nőhöz, elég sokszor, tekintve, hogy jelenleg is tartós kapcsolatban vagyok, ennek ellenére visszataszító számomra a hurkás has, fityegő karok, lógó mell, löttyedt segg, toka, vastag combok. Szerencsére a Párom karcsú, és pont ott van rajta mit fogni, ahol kell (értsd: nem lapos). Aki a zsír lötyögésére izgul, az perverz. Akármilyen belsőleg a csaj, fel nem fogom hogyan állhat fel a bréje valakinek erre.
2016. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Bizonyára nagyon sokan élnek úgy, hogy a nemi érésük kezdetétől túlsúlyosak, egészségtelenek voltak. Egyszer tapasztalnák meg, hogy milyen fitten, energiával - és valódi szexuális energiával - telve élni, megértenék, miért tartják sokan egyértelmű negatív dolognak az elhízottságot.


És sajnos nagyon kevés az olyan túlsúlyos ember, aki tudja magáról, felfogja, hogy nincs jó állapotban. Az ilyen nők általában kényszeresen nagy pofájúak, minden másra figyelnek, csak arra nem, hogy emberi formájuk legyen: zselékörmök hatvanféle díszítéssel, festett haj, csicsás göncök, de a kajára való odafigyelés meg a mozgás az túl bonyolult volna számukra.


A hormonális eredetű elhízást lehet kezelni, általában nem azt tapasztalom, hogy azok, akik ettől szenvednek, olyan nagyon odafigyelnének az étkezésre - egy-egy diétát kipróbálnak bizonyos ideig, aztán mivel hülyén csinálják, feladják, és ráfogják a genetikára.

2016. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Azért nézd meg kinél kezdeményezel, feltettél egy egyszerű kérdést, és olvasd mennyi a degenerált kretén
2016. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!