Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet így a dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet így a dolog?

Figyelt kérdés

Egy lány már 10 hónapja tetszik, már elértem, hogy beszélgetőviszonyba vagyunk, viszont nemrég megtudtam, hogy tisztasági fogadalmat tett, és komolyan is gondolja.

Esélyét látom, hogy összejöhetnénk, viszont nem tudom, hogy tiszteletben tudnám-e tartani ezt. Meg hát NAGYON szép a lány. Már most kívánnám.


Mit csináljak? Szerintem már szeretem. És hagyni nem szeretném, de...


2016. márc. 9. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha leírod, hogy pontosan mit jelent a tisztasági fogadalom (gondolom valami vallásos kb. 2000 éves kitaláció), akkor szívesen segítek.
2016. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemi életet csak házasság alatt akar élni.
2016. márc. 9. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:

en igy is benne lennek ha az a lany aki osz ota tetszik jarna velem

eddig is birtam szex nelkul

2016. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha szereted, akkor kibírod és tiszteletben tartod.

(De úram atyám, már 2016-ot írunk! Ennyire vallásos a lány?)

2016. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány ? Lehet még nem kívánja és azért tesz ilyen kijelentéseket.
2016. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te csak megakarod fektetni, ha igazán tényleg szeretnéd, tiszteled meg minden... akkor ez nem lenne kérdés. Várnál szépen az esküvőig...

Javaslom, hagyd békén, van aki még becsben tartja a tisztaságát. Nem úgy mint a legtöbb olcsó tini ribi. Azt mondod nagyon szép a lány, csak ez keltette fel az érdeklődésed vagy van más is ezen kívül?

2016. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18 évesek múltunk mindketten.
2016. márc. 9. 14:33
 8/9 A kérdező kommentje:

Hogyne lenne. Nagyon értelmes, határozott, de tud komolytalankodni is, benne van a hülyeségekben. Intelligens, művelt, van saját véleménye a dolgokról. Őszinte és együttérző.

(nyár elején voltunk együtt egy angoltáborban, a szüleim akkor váltak, elég szarul voltam, amit észrevett, és odajött - ekkor még majdnem idegenek voltunk. És neki ez csak úgy jön, a személyiségéből.)

Heti 1-2x eljár egy társaságba, ahová heti egyszer én is el tudok menni, ott sokat figyelem meg gyakran beszélgetünk.

(kb 20 km-re lakunk egymástól, de én másik városban járok suliba. Mindketten végzősök vagyunk)

2016. márc. 9. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Te csak megakarod fektetni, ha igazán tényleg szeretnéd, tiszteled meg minden... akkor ez nem lenne kérdés. Várnál szépen az esküvőig...


Mi a franc? Hol éltek ti? Tudományos tény hogy egy jól működő kapcsolatba KELL a rendszeres nemi élet... Majd összeházasodtok, kiderül hogy ilyen téren nem passzoltok, az majd aztán jó lesz. Nem egy szakítás/válás van ilyen miatt. Ez a lány már bocs de nem lehet valami értelmes ha olyanhoz akar hozzámenni akihez azt se tudja passzol-e...

2016. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!