Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régebben együtt voltam.. 2-szer is, 2 hónapon belül. Eleinte szerettük egymást, de aztán ott hagyott egy másik lány miatt. Másodjára meg tényleg nem működött jól a dolog. Ez kb 4-5 hónapja volt. Nem olyan régen, 1 ; - másfél hónapja úgy gondolja, hogy szeret és szeretné most az egyszer ténylég megpróbálni, hogy működik-e a dolog. Én (nem tudom miért..) még mindig szeretem őt, de félek, hogy megint megtenné azt,hogy otthagy. Pár barátja nagyon azt szeretné,hogyha összejönnénk, de az én barátaim viszont nem nagyon lelkesednek érte. Már sokféle képpen kimutatta, hogy ő tényleg szeretne valamit... Kaptam tőle virágot, verset. De ő mégis olyan fiú, akivel nem merek "tervezni" ,mivel már tudom hogy ő milyen...

Szerintetek?? Mit csináljak? Normális válaszokat, légyszives :D



2016. márc. 9. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
tapasztalatbol mondom barmit választasz fajni fog de sokkal jobban fog fájni ha belemesz es megint kidob (mert rovudidon belül ki fog) mintha most határozott leszel elkuldod az anyjaba és megszakítasz minden elérhetődeget vele hogy soha többet ne tudjon hozzadszolni.. igy jársz a legjobban
2016. márc. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg most nincs senkije es amig nem lesz addig maga mellett akar tudni... De amint lesz mert lesz ott fog hagyni megint...

Nem eri meg hagyd a fenébe...

16F

2016. márc. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!