Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek egy ilyen fogsorról, lennétek a barátnője egy ilyen fogazatú fiúnak?

Figyelt kérdés

Hunter Parrish van a képeken.

[link]

[link]


2016. márc. 10. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze nem legfőképp külső alapján választunk párt blablabla

De én speciel nem járnék ilyen fogsorral rendelkező sráccal. Hogy miért? Mert rohadt sokat szenvedtem, hogy nekem normálisan nézzenek ki a fogaim. (3 év fogszabályzó hordás, harapásemelő, trainer, nyelés terápia...) Lehet ettől nagyon szemét ember vagyok, de ez van...

18/L

2016. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sziszen55 ***** válasza:
Mi lányok általlábban a külső alapján választunk de vannak esetek mikor a srác nagyon jó fej vagy jó a személyisége és akkor félre tesszük a külsőt és csak a belsőt nézzük.Én így nem tudnám azt mondani hogy nem de azt se hogy de ehhez ismernem kéne
2016. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a baj vele, annyira azért nem rossz. mellesleg nem biztos hogy igénytelenség ha az embernek kicsit csálék a fogai, lehet hogy anyagi probléma van a háttérben vagy nem is lehet egyszerűen fogszabályzója az illetőnek (igen, van ilyen pl nekem se lehet) Szóval igen járnék szerintem nincs semmi gond vele, nem teljesen torlódott és koszos és szuvas és egyéb szóval igen. 18l
2016. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

??

Dafakk

Mi a baj ezzel.

Arra számítottam, hogy majd szaftos sorokban részletezed, hogy szuvas a foga a srácnak, miközben majszolom a krémtúróm, amire majd páran naivan ráírják, hogy összejönnének vele. (Azért meg már nem csókolnád...)Ha a szájhigiéniája megüti az alapvetőt, kit érdekel.

2016. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen mert nem a kulso szamit hanem a belso es persze ez sokszor nem hiszik el de nem jarnek egy bunkoval ha meg helyes is
2016. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen persze:) nekem az ilyen tetszik;) de amúgy én először a belsőt nézem mert nekem az számít hogy milyen valaki valójában. Utána számít a külső
2016. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15/L voltam én a 6.válaszoló
2016. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezzel, nekem sincs tökéletes fogsorom
2016. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!