Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Mit lehet ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Január vége óta távkapcsolatban élek egy nagyon aranyos sráccal. Jelenleg egyetemre járok, ő pedig dolgozik, így alig tudunk beszélni, mert mikor hazaér, már fáradt. Van olyan, hogy írok neki valamit, megnézi, és vissza sem ír. Nem értem miért viselkedik így.

Úgy jöttünk össze, hogy régebben nyári munkán megismerkedtünk és elkezdtünk beszélgetni, de akkor nem is gondoltam hogy lesz belőle valami, csak beszélgettünk. Aztán másfél év múlva találkoztunk újra, és mielőtt elváltunk, megcsókolt. Aztán azóta találkoztunk még párszor, de nagyon boldog vagyok mikor velem van. Egyszer ott is aludtunk a mamájánál együtt, és látszott rajta hogy nagyon boldog ő is, folyton ölelgetett, meg szeretgetett és néztük ahogy alszik a másik.. Mint a filmekben :D Az anyukájáék nem viszonyulnak jól hozzá, mert folyamatosan szekálják, hogy csinálja ezt csinálja azt és nem mert még eddig hazavinni.. Jövőhét pénteken mégis hazavisz.. Anyuék meg nem törődnek vele, de ők azt mondják hogy inkább én menjek mint hogy én vigyek haza valakit...

A srác meg néha olyan fura.. Szeret azt mondja de akkor miért csinálja azt hogy nem ír vissza? És hogy viselkedjek a szülei előtt, ha nekiállják szivatni a srácot vagy velem viselkednek hülyén? Mit lehet ilyenkor tenni? 19/L



2016. márc. 11. 10:56
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy tényleg nincs ideje visszaírni. A szülőktől ne félj. Szerintem kb olyan lesz, mint a felvételi 8.ban. Add saját magadat, de lehetőleg a pozitív tulajdonságaidra élezd ki a beszélgetést. Ha szivatnak, próbálj úgy tenni, mint aki érti a poént, és nevess velük! Kégy kommunikatív, mosolygós, és kerüld a tőszavakban való beszélgetést! Próbáld elhitetni a szülőkkel, hogy te vagy a a tökéletes lány a fiuk számára! A srác miatt meg ne aggódj! Ha már egyáltalán eljutott odáig, hogy bemutat a családjának, biztosan szeret! Amúgy a családlátogatás előtt azért kérdezd meg tőle, hogy mik a szokásaik, meg úgy egyébként, hogyan állj a dologhoz. Elvégre is, az ő szüleiről van szó! Én drukkolok neked! ;)
2016. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Nagyon kedves vagy! Mindenképp megfogadom a tanácsod! :)
2016. márc. 12. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!