Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek el vele beszélni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek el vele beszélni ha nincs semmi bátorságom?

Figyelt kérdés

15/l: Félénk vagyok aki nehezen tud feloldódni, 9.-es vagyok, de ha már sikerült teljesen megnyílnnom akkor szerintem normális vagyok és viccesen hülye :DDD

Tetszik egy fiú az osztályomból mióta megláttam (1. nap), de sajnos még nem igazán beszéltünk. Tudom hogy olyan könnyű lenne beszélnem vele, hisz olyan közel van, de nem megy. És nem tartom magam szépnek..vagyis nem is vagyok túl szép. De én annak is örülnék ha barátok lennék, legalább beszélgetnénk, de nem vagyok rá képes. Neki pedig biztos nálam szebb lányok tettszenek. És nem is tudom elmondani senkinek mert olyan gáz hogy még nem is beszéltem vele... :( Aki nem Budapesten jár suliba privibe írhatna. :)



2016. márc. 13. 21:48
 1/5 anonim válasza:
Azon kívül, hogy pl. mobilon írsz neki nem értem a kategória választást
2016. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ide akartam, nem tudom hogy sikerült :D
2016. márc. 13. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy elküld vagy nem :o
2016. márc. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján aranyosnak tűnsz,és fontos,hogy a lelkedben minden rendben legyen,légy magabiztos!A csávót meg beszéltesd,kérdezd meg mit szeret csinálni,vagy lehet már tudod is,és azzal kapcsolatban kezdeményezz beszélgetést,tuti jó ideig eltudna fecsegni a dolgairól.Feltételezem,jó hallgató vagy.Aztán sok sikert! ;)
2016. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Aranyosnak tűnsz, ha külső alapján ítél akkor inkább keress mást, de a belsővel nem lesz baj:D

Használd ki hogy osztálytársak vagytok, kérd el tőle a házit, vagy kérdezd meg hogy neki hányas lett a dolgozata stb.

Nekem írásban könnyebb beszélni de lehet neked nem, amelyik könnyebb úgy beszélj vele:)

2021. máj. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!