Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves fiúk! Ha egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiúk! Ha egy lánynak bejön egy fiú, akkor az adott fiú milyen "jelek" alapján venné ezt észre?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy nyomulósnak tartson. A szemkontaktus már meglenne. De hogyan bátoríthatnám kicsit?

2016. márc. 14. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá ha közel van, aztán ha eljutsz odáig, akkor köszönj neki. Ez szerintem elég. Illetve látszik a tekinteten is, hogy valami különleges, nem csak ránéztél, szóval ennyiből venni fogja.
2016. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szemkontaktus tényleg fontos,de tudatalatt a testbeszédeddel végig jeleket küldesz.Ha beszélsz vele gyengéden érintsd meg néha és figyeld meg a testbeszédét.Róla tudod,hogy tetszel neki?
2016. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: még sosem beszéltünk, és nem vagyok biztos benne. :/ félénk is vagyok. Köszi a válaszokat!
2016. márc. 14. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#2

Hagyd,hogy ő küldje a jeleket,te csak beszélgess a barátaiddal,"nézz ki jól",ne feszülj rá annyira.Néha pillants rá,ha ő téged néz,és közben babrál a hajával,igazgatja a ruháját,feléd fordítja a lábait és a mellkasát,akkor jó úton jársz,és mondjuk jelöld be facen,írj rá,aztán várjuk a fejleményeket.Sok sikert! :)

2016. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!