Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztályomból, már mindenkin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályomból, már mindenkinek volt fiúja vagy csaja, csak nekem nem :/ ez normális? 13/L

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár nekem már volt, de ez normális. Sőt megbántam hogy volt mert rájöttem: a kapcsolat nem 13 éveseknek való hanem kb 16+.

13/l ha érdekel hogy miért akkor irj privit

2016. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés hogy normális e, hanem hogy téged zavar e a dolog, szeretnél e már találni valakit. Ha még nem érdekel a dolog akkor ne foglalkozz azzal hogy másoknak van e vagy nincs, hameg igen akkor sok sikert :)
2016. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ennyi idősen még egyáltalán nem komolyak ezek a kapcsolatok és valószínűleg az osztálytársaid csak divatból csinálják. Ne legyél olyan, mint ők!
2016. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs 1# vagyok és 13/f
2016. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 évvel idősebb vagyok nálad, és semmilyen kapcsolatom nem volt még :D Szóval csitt szépen és menj barátnőzni, ha majd eltelik 3-4 év és még mindig nem lesz senkid, akkor kezdj gondolkozni, hogy talán valamit máshogy kéne csinálnod. Ha viszont pl.2 hónap múlva lesz egy fiú akinél azt érzed, hogy nem csak azért jönnél össze vele mert már kell valaki, próbáld meg vele nyugodtan, szép dolog a szerelem és csak az, hogy 13 vagy ne tartson vissza. 16/L
2016. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem se volt 17/f
2016. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Xd ennyi idősen azt se tudtam mi az h barátnő
2016. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
XD az en osztályomban csak 1 lánynak van pasija es az is titok elméletileg... Egyébként en is ugy érzek mint te
2016. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*13/L

Elozo válaszoló vagyok

2016. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!