Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire magányos?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire magányos?

Figyelt kérdés
Annyira magányos vagyok hogy öngyilkos akarok lenni...

2016. márc. 16. 20:29
1 2
 1/16 2-es vagyok ***** válasza:
20%
Ez a legnagyobb hülyeség :D ennyire gyáva embert komolyan.... Szereznél inkább barátot/barátnőt
2016. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem csak te vagy ebben a helyzetben. Tudom,pokoli érzés magányosnak lenni,de nem elég ok arra,hogy véget vess az életednek.
2016. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Nézd meg: Dr. Csernus szeretet qrvák:-). Majd nagyot fogsz röhögni magadon...
2016. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
hat figyelj ha fiu vagy ha lany nekem irhatsz jo tarsasag vagyok unatkozok is és azt sem akarom hogy öngyilkos legyél :D
2016. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Ne akarj az lenni! Hidd el nem éri meg! Próbálj barátokat szerezni! Tudom nem a legkönnyebb feladat, de valaki biztosan foglalkozna veled is! :)
2016. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Az élet kegyetlen... Magányosnak érezheted magad, de az önygilkosság nem megoldás. Hasonlóan éreztem/érzek, de akármilyen rossz ez az egész ki kell bírnod. A szüleid nem tudják kibírni az elvesztésedet. Gondold át többször az egészet. Van kiút.
2016. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem csak te :( Én is gondolkoztam rajta, néha még most is felmerül bennem...
2016. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
akinek ilyen problémája van az forduljon hozzám :D én tudom a megoldást,én is ugyanígy vagyok,sokszor magányos,depressziós de tudom ellensúlyozni hogy ne gondoljak semmi rossz dologra
2016. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
#8 mivel?
2016. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szerinted h a véget vetnél az életednek az megoldás lenne?gondolj csak bele mi lenne utána,biztos hiányoznál valakinek,inkább keresd az életben a szépet,minden apróságnak örülni
2016. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!