Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejönnék bárkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejönnék bárkinek is? 12/L

Figyelt kérdés
Szóval, a lány osztálytársaim kb. mind jártak már valakivel, és ezért egy kicsit irigylem őket, és tisztára azt gondolom, hogy velem sose fog senki sem járni, miközben a barátnőim mindig tök boldognak tűnnek azzal, akivel járnak. Röviden rólam: ugye 12 vagyok, 172 cm és 60 kg, ami eléggé sok..:D nagyon szeretek olvasni, 4-es, 5-ös tanuló vagyok, szóval légyszíves senki ne jöjjön ezzel..:D szerintem jól öltözködöm, sminkelni egy nagyon picit szoktam suliba, barna hajam van és zöld szemem, a negatívum pedig hogy eléggé öntelt, de néha önbizalom hiányos vagyok, ami szerintem nagyon rossz tulajdonság. Szerintetek tényleg 'lúzer' lennék? Légyszi ne írjatok priviket!
2016. márc. 18. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
ha jó a személyiséged akkor igen
2016. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
figyelj... 17 évesen volt elősször komoly féle barátnőm. Most volt (18) az első ténylegesen komoly barátnőm. ne stresszelj rá, mert ha csak akarod nem fog összejönni. Várd ki amíg olyat találsz aki iránt tényleg érzel :)
2016. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jönnél be.
2016. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég magas vagy, főleg a korodhoz képest. Így annyira nem sok az a 60kg. Nem vagy sovány de kövér sem, szerintem bejönnél, bár ahhoz jobban megkéne ismerjelek. Az önbizalomhiány pedig nem rossz tulajdonság csak nem éppen szerencsés :)
2016. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Végre valaki aki nagy eséllyel magasabb lesz mint én mire felnő *-* (bocs ezt muszáj volt :D)


Nézd kislány, 12 évesen te még nagyon ne stresszeljél a pasizáson. A legtöbb 12 éves kisfiú még kisgyerekebb mint a lányok, szóval ritkán lesz ebből olyan "kapcsolat" amit a lánykák elképzelnek maguknak. A másik hogy 12 évesen rengeteget fogsz változni, vagyis most nem igazán lehet mondani erre hasznos választ..ezek alapján persze, be fogsz, de mondom később sokat változhatsz még. 16/L

2016. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én 12 évesen még nem is gondolkoztam barátnőben, és szerintem ezzel a legtöbben így voltak/vannak. Ráérsz még, semmivel sem vagy kevesebb, ha neked csak 14-5-6-7 évesen lesz kapcsolatod.
2016. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen azt se tudtam mi az hogy barátnő. De mindegy. Hogy válaszoljak: mindig van aki ek bejössz, csak lehet hogy észre sem veszed.
2016. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínű egy olyan társaságba,osztályba kerültél,ahol az a menő,ha mindenkinek van pasija/barátnője.Én meg pont egy olyan osztályba járok,ahol nem ez a normális...és szerintem sem ez a normális,hogy 12 évesen már mindenkinek kapcsolata van.Az oké,ha bejön meg tetszik neked valaki,hisz én is ilyen voltam 12 évesen(ami amúgy valljuk be nem is volt olyan rég).Nem biztos,hogy azok a lányok boldogok,csak örülnek neki,hogy van egy fiú,aki foglalkozik velük,de valószínű azok a kapcsolatok nem is igaziak és ettől függetlenül még lehet,hogy nem is olyan boldogok,csak kívülről mutatják azt.A másik pedig,hogy ne zavarjon ez az egész dolog...nem attól fogsz valahová tartozni és leszel valaki,hogyha ugyanazt csinálod,mint a többi.Amúgy az is igaz,hogy még fogsz változni,a személyiséged is,a külsőd is,szóval lehet,hogy ezt 1 év múlva teljesen máshogy fogod gondolni.

Viszont azt nem értem,hogy hogyan lehetsz egyszerre öntelt és önbizalom hiányos?Egyszer ez,egyszer az?Az nagyon jó lehet :D De most komolyan,van amikor nem bízol magadban,és van,amikor meg túlságosan is?Szerintem ezen lehet változtatni ;) Próbáld meg magadban a pozitív dolgokat nézni,a negatívakkal nem foglalkozni,és ne érdekeljen mások véleménye,ne a körülötted lévőknek akarj megfelelni..ne legyél olyan tömeg,mint sajnos nagyrészt a mai lányok többsége.

2016. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent az, hogy 12(!!!!!) évesen meg Nem volt barátod


En 16 vagyok es nekem sem volt meg, na bumm, nem dőlt ossze a világ.


Es simán lehet, hogy bejossz valakinek, csak te pont ot nem veszed eszre, mert jobban erdekel az, hogy észrevegyen teged az a fiu, aki neked tetszik ( ha a mondat 2. Fele most meg nem is igaz, később igaz lesz, hidd el)

2016. márc. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!