Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magányosnak érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányosnak érzem magam. Mit tudok ellene csinálni?

Figyelt kérdés
Sokszor annyira magányosnak érzem magam, hogy az jut eszembe hogy ha nem lennék akkor nem hiányoznék senkinek. Mit tudok ellene tenni? 15/f

2016. márc. 19. 15:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
semmit
2016. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha vannak barátaid, legyél velük minél többet. Ha nincsenek, akkor próbálj meg haverkodni. Eleinte nehéz lesz, de aztán egyre könnyebb lesz :)
2016. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Old meg magad aztan kiderul ;)
2016. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek biztos nagyon hiányoznál! De próbálj meg barátokat szeretni vagy beszélgess itt neten. Sokszor én is ezt csinálom, mert nekem sincsenek barátaim.
2016. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
Gratulálni tudok annak aki ilyennel vicceskedik, kedves bizonyos kommentelők.. Barátom, semmi vész. Lehet azért is érzed magad magányosnak, mert túl sok szabadidőd van, vagy nem töltöd ki a valamennyi üres órád , perced hasznosan. Kezdj valami hobbiba, és fejleszd magad. Nem fogod magányosnak érezni magad, sőt a személyed is fejlődni fog. Bőven lehet, hogy hasonló hobbi-kedvelő személlyel is megismerkedsz akárhol. Hajrá! :)
2016. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim de sokszor azt érzem, hogy nekik de hiányoznék. Beszélgetni meg nem nagyon akar senki.
2016. márc. 19. 15:24
 7/19 A kérdező kommentje:
Amúgy meg 5 perc szabadidőm se szokott lenni
2016. márc. 19. 15:26
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
pedig ezt a kérdést kedves kérdező már több mint 13 perce kiírtad ,még is van neked több időd is mint 5 perced
2016. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Beszélgess,ismerkedj! :)

Itt is vannak nomális emberek! :D

Én a legjobb barátnőmet itt ismertem meg! :D

2016. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Már próbáltam ismerkedni de nem jött össze.
2016. márc. 19. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!