Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem akarok nagykepu lenni de ez az igazsag: regen a suli menoje voltam, a szuleim mindent megvettek nekem a legdragabb ruhakat is, rengeteg baratom volt, a szuleim egyebkent alkoholistak is tehat emiatt elegge depresszios lettem es elkezdtem inni,drogozni, cigizni es nemnagyon maradtak barataim a suli menojei kozul is kiestem mar mindenkivel max koszonoviszonyba vagyok, elvesztettem magam mellol mindenkit es a drogot sem birom lerakni elvonora meg nagyon nemszeretnek menni. Egy barat kene aki segit, mellem all mert nemnagyon birom mar igy sokaig. Aki akar az irjon bar szinte senki nem keresi a zuros tarsasagot de valtozni szeretnek csak kell, hogy valaki higgyen bennem

2016. márc. 20. 00:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja egyebkent 15/F
2016. márc. 20. 00:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy hozzád hasonló ismerősöm...

Ez nem tudom egyébként, hogy jön a tini-szerelem témába, de okééé.

Talán adhatok tanácsokat, ha gondolod írj rám.

2016. márc. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is irhatsz!14/L

Megprobalok segiteni

2016. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

14/l

Ha gondolod irhatsz

2016. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Milyen drogot használsz?
2016. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kristaly
2016. ápr. 7. 15:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!